כותרת
> C;
1/1
תרבות ופנאי

אהבה היא שיר לשניים

נהריה תרבות ופנאיפורסם: 14.12.21 , 18:27ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
תמונה ראשית צלם: Ritvo photpgraphyצילום תמונות: Ritvo photography

"אהבה היא שיר לשניים"

הזמרת אילנית הופיעה בנהריה במסגרת מועדון הזמר החדש של המרכז לאמנויות הבמה העירוני. המופע המרגש חתם את אירועי חודש הזקן הבינלאומי שצוין בעיר במגוון רחב של אירועים, מופעים ופעילויות.

מאות תושבי נהריה בנות ובני הגיל השלישי, נהנו מהופעתה של הזמרת אילנית, עם מיטב שיריה מכל הזמנים. אחרי חודשים רבים בהם לא ניתן היה לקיים אירועים מסוג זה, יזמה העירייה יחד עם החברה למרכזים קהילתיים – מתנ"ס נהריה, אירוע מרשים כחלק מפעילות מועדון הזמר החדש של המרכז לאמנויות הבמה העירוני.

המופע המרגש שחתם את אירועי חודש הזקן הבינלאומי נערך בהיכל התרבות נהריה במעמד רונן מרלי, ראש העירייה, אילן וקנין, ראש מינהל החינוך והקהילה, ליאור הרשמן, מנכ"ל החברה למרכזים קהילתיים – מתנ"ס נהריה, ובהשתתפות גמלאים מכל חלקי העיר שהגיעו בהמוניהם ליום תרבותי וערכי שנפתח בקבלת פנים חגיגית בלובי ההיכל בו הוצבו עמדות מידע מונגשות ונגישות ע"י רכזות מועדוני הגמלאים שקיבלו את הבאים לאירוע בסבר פנים יפות ומזמינות לצד הצגת פעילות המרכזים הקהילתיים השונים הפועלים בעיר.

המופע של אילנית מצטרף למגוון רחב של פעילויות ואירועים, בהם מופעים, הרצאות, חוגים, טיולים, תערוכות, סדנאות ומפגשים שמתקיימים במהלך כל השנה בתשעת מועדוני הגמלאים בנהריה: טרומפלדור, כצנלסון, אוסישקין, אלי כהן, רמז, גולומב שז"ר, שפרינצק, ולאחרונה גם במועדון הגמלאים החדש שהוקם במרכז הקהילתי "שבי צפון" שברחוב השקד.

על כל פעילות מועדוני הגמלאים מנצחת ביד רמה, אורית גולני, מנהלת תחום הגמלאים בחברה למרכזים קהילתיים – מתנ"ס נהריה, שסיכמה את אירועי חודש הזקן בפרט ואת פעילות הגמלאים בכלל, במרכזים הקהילתיים השונים הפזורים בעיר ומחוצה להם, בטיולים, במופעים ובפעילויות חיצוניות. גולני גם הכריזה על פתיחת פעילות הקמפוס העירוני בו יתקיימו לימודי העשרה ותעודה שיחלו בחודש ינואר במידעטק.