כותרת
> C;
1/1
ספורט

אוהד מספר 1

נהריה ספורטפורסם: 13.04.20 , 14:34ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

לכל קבוצת ספורט בארץ או בעולם ישנם אוהדים שהולכים באש ובמים עם קבוצתם האהודה ,בכתבה הבא תכירו את גיל רון אוהד מושבע של עירוני נהריה בכדורסל .

משבר הקורונה ממשיך לעשות נזק רב בכל תחומי החיים ולצערנו גם במשחקי הספורט השונים בהם נעצרו כל משחקי הספורט השונים , בכתבה הבאה תכירו את גיל רון אוהד שרוף של עירוני נהריה בכדורסל שמסביר איך הוא שורד את תקופת הקורונה בלי לצפות במשחקי הכדורסל של הקבוצה שהוא הכי אוהב ואוהד.

גיל קודם כל בימים אלה איך אתה ?

כמו כל עם ישראל התקופה קשה מאוד לכולם מקווה שהסיוט הארור הזה יגמר כבר ,וכולנו נחזור לחיים הרגילים שהיו לנו קודם עד כמה שיהיה ניתן כמובן , אני מתגעגע מאוד למשחקים בימי ראשון בהיכל בעין שרה של הקבוצה .

מאיפה הגיעה האהבה הגדולה שלך לקבוצה ?

זה כעשור שאני מלווה את הקבוצה כתושב העיר אני מאוד גאה שיש לנו קבוצת כדורסל ייצוגית כזאת ברמה הארצית ,אני פעיל מאוד גם במחלקת הנוער של האגודה בה אני משמש כמנהל קבוצה ילדים לאומית בה בני מעיין משחק בקבוצה ,אני מאוד אוהב את נושא הספורט ואני רוצה ומנסה לעשות דברים טובים שיחברו בין תושבי העיר לטובת הקבוצה הבוגרת ומחלקת הנוער בפרט .

הזכרת שבנך משחק בקבוצה הילדים של האגודה יש על לבנות עליו בעתיד הקרוב כשחקן קבוצת הבוגרים?

הוא עוד צעיר רק בן 14 הוא משקיע מאוד והשאיפה כמובן להיות תמיד הכי טוב אין מה לדעת מה יהיה עוד כמה שנים מבחנתי הדבר הכי חשוב הוא שהספורט ייתן לו כלים לחיים

למרות שהעונה הסדירה עדיין לא הסתיימה באופן סופי ,איך אתה מסכם תעונה של עירוני נהריה ?

עונה מאוד מעניינת, סה"כ נבנתה קבוצה חדשה לחלוטין, חדר הלבשה היה מאוד מגובש, כמובן ההישג הגדול של הקבוצה היה הגעה לגמר גביע המדינה ועם עוד קצת היה מזל הגביע היה נוסע לנהריה אבל בספורט גם זה קורה ,בגדול נהנית מהעונה של נהריה עד שנעצרה בגלל נגיף הקורונה ומכן מגיעה יותר ממילה טובה ליו"ר הקבוצה ניסים אלפסי לצוות המאמנים וגם לשחקנים שסיפקו לנו עונה ראויה לשמה וגם ארצה לציין לטובה את ראש העיר שלנו מר רונן מרלי שתורם רבות למען הצלחת הקבוצה .

לסיום הכתבה מה המשחק שהכי זכור של הקבוצה ?

יש שתי משחקים שזכורים לי לטובה ,האחד המשחק מול ראשון לציון בבית בה המשחק נגרר ל3הראכות ובסיומה נהריה ניצחה במותחן אדיר ,ועוד משחק שאקח לעצמי הוא משחק במסגרת הפלייאוף משחק מספר 1 בה נהריה ניצחה את המשחק לאחר שלשת ניצחון של השחקן סקוטי הופסון .

בתמונה - גיל יחד עם בנו מעיין באחד ממשחקי עירוני נהריה.
צילום - פרטי.