כותרת
> C;
1/1
אירועים

אורות ועששיות בנקרות : חנוכה של אור בראש הנקרה

נהריה אירועיםפורסם: 22.11.22 , 14:37ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

סיורי העששיות באתר התיירות ראש הנקרה הפועלים בחגים ובחופשות מאפשרים למשפחות לחוות את האתר בצורה אחרת לגמרי. בחנוכה, חג האורות, מלבד פעילות היום (9:00-16:00) הכוללת ירידה ועלייה ברכבל עם נוף מדהים לים וכמובן – ביקור בנקרות היפהפיות, לאחר שעות סגירת האתר יתקיימו גם סיורי עששיות ליליים, החל מהשעה 17:15.

בין היתר כוללים סיורי העששיות - נסיעה לילית ברכבל המואר אל הנקרות הימיות, סיור מודרך בתוך הנקרות החשוכות לאור עששיות, נלמד כיצד נוצרו הנקרות, נעלה על הגשר המפורסם שעליו עברה הרכבת המנדטורית שגם הובילה לארץ מעפילים, נשמע את הסיפור המרתק על הלילה בו המחתרות פוצצו את גשר הרכבת ונצפה במיצג האור קולי. בסיום הסיור – הדלקת נרות חנוכה שמחה וחגיגית בין הנקרות עם שירי החג באווירה לילית קסומה.

שימו לב! למעוניינים להעשיר את החוויה בפעילויות היום- במועדון התיירות ראש הנקרה (www.rosh-hanikra.com ) תוכלו ליהנות מכרטיסים מוזלים לשלל האטרקציות והחוויות השונות של אתר הנקרות ואתרי תיירות נוספים בגליל המערבי ביניהם סדנאות ריקוע, סדנת שוקולד, רייזרים, סנפלינג, איזי ריידר, ועוד. ניתן לשלב גם רכיבה על אופניים או טיול ברכב חשמלי לאורך טיילת החוף; להשכיר אוזניות להדרכה קולית בתחנות שמע שונות בהן מקבלים הדרכה על ההיסטוריה של האתר, הגיאולוגיה המיוחדת, החי והטבע; לצאת לטיול מיוחד במשאית שטח באטרקציית 'גליל על גלגלים' (שלושה סיורים ביום שבת 24.12) ועוד.

סיורי העששיות הליליים יתקיימו בימי החנוכה בתאריכים 20-22.12 מהשעה 17:15. מחיר הסיורים הליליים – 61 ₪ למבוגר, 55 ₪ לילד (3-18), משך הפעילות שעה ורבע, יש להגיע לרכבל 10 דקות לפני המועד. הפעילות תלויה במזג האוויר וברישום מראש באתר www.rosh-hanikra.com

חנוכה בראש הנקרה. קרדיט צילום סטודיו 

עששיות ראש הנקרה קרדיט ליאת הלוי כהן