כותרת
> C;
1/1
ספורט

איגור קולשוב חתם בעירוני נהריה

נהריה ספורטפורסם: 15.08.19 , 13:07ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

עירוני נהריה ממשיכה בבניית סגל השחקנים לעונת המשחקים הקרובה והיום (יום חמישי) הודיע המועדון הסגול על החתמתו של איגור קולשוב ששיחק בעונה הקודמת בהפועל חולון ,היו"ר ניסים אלפסי – מדובר בשחקן איכותי .

עירוני נהריה ממשיכה בבניית סגל השחקנים לקראת העונה החדשה הקבוצה שתחל באימונים בשבוע הבא לקראת עונה המשחקים החדשה הודיע היום על החתמתו של השחקן איגור קולשוב ששיחק בעונה אשתקד בקבוצת הפועל חולון שם העמיד בממוצע למשחק 10.7 נקודות ו5.4 ריבואנדים למשחק .

יו"ר עירוני נהריה ניסים אלפסי אמר לאחר החתימה – מדובר בשחקן ישראלי סופר כשרוני אנחנו מאוד שמחים שאיגור חתם בקבוצה לאחר משא ומתן לא פשוט ,כפי שציינתי בעבר עירוני נהריה מכוונת העונה גבוה לעבר צמרת הכדורסל הישראלי וכולי תקווה שנעמוד ביעדים מאחל לנהריה ואיגור עונה מוצלחת .

השחקן איגור קולשוב הוסיף גם לאחר החתימה -שמח לחתום במועדון כמו עירוני נהריה מנסים פה השנה לבנות קבוצה טובה ואיכותית נקווה שנעמוד ביעדים שהקבוצה הציבה לעצמה ונעשה דברים טובים שישמחו את העיר וקהל האוהדים המסור של המועדון .

בעקבות החתמתו של קולשוב סגל עירוני נהריה מונה כעת את השחקנים הבאים -איתי שגב , שלו לוגשי ,תומר כהן ,דומניק ווטרס ,טוני גפני ,טראוויס ווריק ,ניב משגב שבנוסף בזמן הקרוב הקבוצה תודיע על החתמתם של עוד שני זרים לסגל הקבוצה שיסגרו למעשה את סגל הקבוצה לעונת המשחקים 2019-2020.

בעניין אחר היום יום חמישי אחר הצהריים במשרדי מנהלת הליגה בכדורסל יתקיים סדר הגרלת המשחקים לעונה החדשה

צילום - מנהלת הליגה בכדורסל