כותרת
> C;
1/1
סטיילינג ועיצוב הבית

איך לבחור מטבח חוץ בצפון

נהריה סטיילינג ועיצוב הביתפורסם: 21.06.22 , 10:38ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

לפני מספר שנים הגינה והמרפסת נועדו לישיבה נעימה ומשפחתית כמובן שהיה אפשר לעשות גם "על האש" וברביקיו, אירוח חברים ומשפחה נהיה טרנד כל כך פופולארי שפתאום החצר שלנו או המרפסת הביתית חייבת שדרוג משמעותי נוסף. במאמר הבא נסביר במדריך קצר בדיוק את כל מה שצריך על מנת לקבל חצר או מרפסת משודרגת וטרנדית שכל אחד רוצה

עיצוב של מטבח חוץ בצפון

שדרוג החצר חייב להתבצע עם מטבח חוץ יוקרתי ויפה. הנראות והאווירה מאוד משמעותית אצלכם בחצר הבית וזה ידהים לא רק אתכם אלה את כל האורחים שלכם גם. כיום לא חייב להסתפק רק בעל האש בסיסי שכולנו מכירים. אפשר היום להכין אוכל בחוץ ליצור חוויה קולינרית מדהימה עם מטבח חוץ מעוצב ויפה שמותאם בדיוק לחצר הבית שלכם. זה חוסך לכם המון תיזוז מהמטבח הפנימי וחזרה. במטבחי חוץ כיום יש גם כיור, משטח הכנה, מקום לאבזור, מקום למכשירי חשמל וכל זה בחצר שלכם או במרפסת.

התהליך מתבצע בדיוק כמו תכנון מטבח ביתי מאוד חשוב קודם כל לבחור את בעל המקצוע אשר יסביר לכם במפורט איך התהליך מתבצע, ממה המטבח שלכם עשוי מאיזה חומר גלם, שטח הבנייה, אם החצר שלכם מתאימה לבניית המטבח, לאיזה חומר גלם יש עדיפות וכדומה.

בזמן בחירת המטבח ובנייתו מאוד חשוב שהיה אזור קר לאחסון מוצרי מקרר, אזור חם להכנת הבישולים בצורה בטוחה ומסודרת, מים, מקומות אחסון וכדומה. רצוי לארגן את המטבח בצורה מאורגנת כל דבר במקומו שלא יחסר למהלך הבישול וככה בעצם אתם נמנעים מתזוזה הלוך וחזור לפנים הבית.

בחירת תאורה והצללה של מטבח חוץ -

מזגי האוויר בארץ הם די משתנים, קור, רוח או אפילו יום שרב כבד, יהרסו לכם את החוויה במטבח החדש שלכם. מאוד רצוי לבנות מעל המטבח הצללה או גגון, פרגולה זאת גם אפשרות מצוינת. תדאגו למאווררים שינעימו את השהות שלכם בחוץ ויחליפו את המזגן בימי הקיץ החמים, מה שיאפשר לכם לארח לא רק בערב אלה גם בשעות הצהריים. הוסיפו תנורי חימום לחימום המקום בזמן חורף זאת גם דרך מעולה להמשיך לארח בעונת החורף. השתדלו להעיר את אזור הבישול ואת אזור הישיבה בתאורה טובה בכדי שיהיה לכם גם את האפשרות לארח בערב ללא הגבלת זמן.

בחירת חומרי גלם ותחזוקה של מטבחי חוץ

כולנו רוצים מינימום תחזוקה לא באמת יש לנו זמן פנוי לדאוג לכך, הדרך למטבח חוץ בצפון מוצלח הוא לבחור חומר גלם עמיד למים ולרטיבות. ככל שהיה פחות תעסוקה על שימור ותחזוקה כללית ככה תוכלו להנות מהמטבח בצורה הטובה ביותר. משטח אלומיניום, נירוסטה, במבוק ודק יציב וטוב יקלו עליכם מאבק בכתמי שמן וטמפרטורות גבוהות גם הרצפה שלכם תהיה הרבה יותר קלה לניקוי.