כותרת
> C;
1/1
סטיילינג ועיצוב הבית

איך לבחור תריסים, פרגולות וריהוט לפינת ישיבה חיצונית בבית פרטי?

נהריה סטיילינג ועיצוב הביתפורסם: 28.04.22 , 15:14ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

בכדי ליצור את האווירה המתאימה לפינת ישיבה חיצונית בבית פרטי, אין מנוס מתכנון מראש של אביזרי ההצללה והריהוט הנכון. החל מבחירה חכמה של תריסים, דרך פרגולות שמשלבות בין אספקטים פונקציונליים ודקורטיביים ועד לכיסאות שכיף לחזור אליהם בסוף כל יום עבודה. אז אם יש לכם בית עם חצר, אסור לכם לפספס את הכתבה הבאה!

בחירה של שפה עיצובית וטון אנד סטייל

בכדי להימנע מעיצוב אקלקטי, כדאי שהתריסים, הפרגולות והריהוט ישדרו את אותו הטון אנד סטייל. כלומר אם בחרתם בחומרים אשר מתבססים על עץ באזור ההצללה, שווה שגם הרהיטים האחרים יתכתבו עם אותם אלמנטים. כיום ניתן להשיג מגוון של פינות ישיבה מעץ כמו גם לא מעט ערסלים ונדנדות אשר ישלימו את הלוק הכפרי בקלות וללא כל מאמץ.

שימוש בפלטת צבעים אחת – למראה מנצח

נרצה להמשיך את האחידות העיצובית בין החלקים השונים אשר מרכיבים את פינת הישיבה ואביזרי ההצללה על ידי שימוש בפלטת צבעים בודדת. שימוש בקונספט זה יאפשר לנו גם לתחום את פינת הישיבה מבלי להשתמש באקססוריז משלימים וליצור ממש בית מחוץ לבית. לכן, נסו לבחרו בטונים שונים של אותו הצבע או בצבעים אשר ישלימו אחד את השני.

התאמה לגודל הגינה אשר עומדת לרשותכם

לפני שאתם מבצעים רכישה של ריהוט, פרגולה או תריסים – כדאי שתבדקו מהו הגודל העומד לרשותכם. התקנת תריסים מתאימים לחלל הקיים יכולה או שימוש בריהוט על פי מידה, יכולים לחולל פלאים בנראות של החצר שלכם. הדבר נכון גם לבחירת הפרגולה ובכלל, ככל שתדייקו בצרכים (ובמידות), אתם תגיעו לתוצאה שתיראה טוב ותהיה סופר שימושית בתקציב העומד לרשותכם.

איכות היא שם המשחק בכל רכישה

מכיוון שהקיץ הישראלי מהווה אתגר גם לפרגולות, לתריסים ולריהוט הטובים ביותר, חשוב לרכוש את אלו אשר מתאימים לאקלים המקומי. בדקו אילו חומרים יחזיקו לכם למשך שנים, אילו מנגנונים יעשו עבורכם את העבודה ועד כמה נוח יהיה לתחזק את הריהוט ואת אביזרי ההצללה. השאיפה שלכם היא להגיע לפינת ישיבה אשר תצריך מינימום של מאמץ בתחזוקה שלה ולאביזרי הצללה שישמרו על טיבם לאורך זמן.

לסיכום, ניתן לראות שבעזרת שילוב נכון של תריסים, פרגולות ואביזרי ריהוט – ניתן להפוך את הפינה הקטנה שלכם ללא פחות מפנינה. כדאי רק לשים לב לגודל העומד לרשותכם, לתקציב, לצבעים ולחומרים, כך שתגיעו לפינת הישבה שתמיד חלמתם עליה.