כותרת
> C;
1/1
תרבות ופנאי

איך להגביר את כמות העוקבים באינסטגרם במינימום מאמץ

נהריה תרבות ופנאיפורסם: 16.12.21 , 11:44ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

אינסטגרם היא כנראה הדבר הכי מרכזי ומעניין שקיים ברשת החברתית. היא ממשיכה להתעצם ולהתחדש, מוסיפה פיצ'רים ומשפצת את הסטוריז. כל אלה מהווים מוקד משיכה רציני למפרסמים שמעוניינים להשקיע דרך הפלטפורמה. לשם כך דרושה תחזוקה של עמוד אינסטגרם מעניין, מושך, ומעורר עניין וסקרנות. אז אם גם אתם רוצים להגדיל משמעותית את כמות העוקבים באינסטגרם שלכם, שימו לב למדריך הבא!

העלו פרסומים לפחות פעם אחת ביום בכל יום

לפי מחקרים שנעשו בתחום מצאו שככל שכמות הפוסטים המפורסמים עולה, ככה יהיה לכם יותר לייקים ועוקבים. זה לא אומר שצריך להכביר בפוסטים בכל יום, אלא לוודא שלפחות פעם ביום תפגינו נוכחות באמצעות פרסום פוסט. כשמותג מפרסם מעל ל-7 פעמים בשבוע, הוא מקבל יותר לייקים וצובר עוקבים תוך פחות זמן. לכן, אם תפרסמו תכנים באופן עקבי ותגלו מעורבות, כך האלגוריתם של אינסטגרם יזהה שאתם פעילים ומעניינים ויציב אתכם בראש הפיד של העוקבים.

קניית עוקבים לאינסטגרם

אם אתם רוצים להגביר את כמות הלייקים והעוקבים שלכם, תוכלו להשתמש בסושיאל בוסט -פלטפורמות לקניית עוקבים כדי שברגע תוכלו לצבור כמות מכובדת של עוקבים שתקפיץ את החשיפה לעמוד האינסטגרם שלכם. בכך עוקבים נוספים יוכלו להיחשף לתוכן שלכם לעקוב אחריכם בעצמם. שימו לב! ככל שכמות העוקבים והלייקים שלכם עולה, מפרסמים יתחילו לזהות את הפוטנציאל הפרסומי בעמוד שלכם ותוכלו אפילו להרוויח מכך. אנו רואים בקניית לייקים כמקפצה הראשונית בדרך לשם.

הפעילו את כל החזיתות: וידאו, לייבים סטוריז

אין מה להפסיד! נסו ליצור תוכן מכל סוג כדי להגיע לקהל שלכם! כך תוכלו להבין מה הכי מושך ומעניין אותו ומה תופס את תשומת ליבו במיוחד! שימו לב לעובדות הבאות:

יותר מ- 250 מיליון אנשים משתמשים בסטורי באופן יומיומי.

העלאת סרטוני וידאו משיגים מעורבות גבוהה יותר מאשר העלאת תמונות.

כשאתם עולים בלייב, האלגוריתם מקפיץ אתכם לראש הסטוריז ומגדיל את החשיפה למותג שלכם.

אנו ממליצים לכם להשקיע בוידאו! תראו שזה עושה את ההבדל.

התנסו וצברו מומחיות בהאשטגים

האשטאגים חשובים מאוד באינסטגרם עד לרמה שניתן אפילו לעקוב אחריהם. השתדלו להשתמש בכ- 9 האשטגים בכל פוסט על מנת להגדיל את החשיפה ואת כמות העוקבים שלכם. למה 9? זה מספר שהוכח מחקרית ככזה שמשיג מקסימום מעורבות.

השתמשו באנליטיקס

דרך בטוחה נוספת להגדיל את כמות העוקבים באינסטגרם היא לפרסם תוכן שהעוקבים שלכם יאהבו לצרוך. ניתן לדעת ממה העוקבים שלכם הכי התלהבו באמצעות אינסטגרם עצמה. נכנסו לפרופיל שלך באינסטגרם, הקליקו על תפריט ההמבורגר בצד ימין למעלה ובחרו בתפריט שנפתח ב- insights, ושם בחרו בלשונית Content. כך תוכלו לקבל תמונה מלאה של הפוסטים שלכם לפי הסדר של כמות המעורבות והלייקים שהם גרפו. אלו שנמצאים בטופ הם בדיוק סוג התוכן שאתם צריכים ליצור.

הגיבו, תאהבו ותעקבו

המטרה היא למשוך תשומת לב כמה שיותר! היו מעורבים בחשבונות של אחרים, גם של המתחרים שלכם. עקבו אחר הפעולות שלהם, שימו לב לפוסטים המומלצים שלהם ושימו לב למי שמגיב להם. בנוסף, עקבו אחרי העוקבים שלהם ואפילו סמנו לייק על העמוד שלהם כדי ליצור אצלם עניין בכם. זאת השיטה לגרום להם ולסביבה לשים לב אליכם ואפילו לצבור עוד לייקים ועוקבים.

לסיכום,

הגדלת עוקבים זו לא משימה פשוטה אך ללא ספק אפשרית. אינסטגרם איננה רק רשת חברתית אלא פלטפורמה עסקית משוכללת שניתן להפיק ממנה המון הזדמנויות. לכן, אנו ממליצים לכם להשקיע בגיוס עוקבים ולייקים כמקפצה ראשונית לפריצה והצלחה ברשת.

FREEPIK