כותרת
> C;
1/1
טיולים ותיירות

איך מבצעים העתקת עצים?

נהריה טיולים ותיירותפורסם: 28.02.22 , 11:12ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

בעבר לא הייתה מודעות לטבע ואנשים היו עושים ככל העולה על רוחם בנוגע לטבע הקרוב עליהם. כיום יש לא רק מודעות אלא גם חוקים אשר שומרים על הטבע שלנו וזה חשוב מאוד מכיוון שהטבע זה הדבר אשר נוריש לילדנו ואנו חייבים להיות בטוחים כי הטבע יהיה מושלם. על רקע זה יש לציין כי כיום אסור סתם כך לכרות עצים ויש לבצע העתקת עצים לפני הכריתה שלהם.

עליכם להבין כי העתקת עצים זו לא משימה קלה ויש לבצע אותה רק על ידי מומחים לנושא זה. בשביל להעתיק עץ יש לחפור סביבו ולחשוף את השורשים שלו ואז להרים אותו בצורה מיוחדת מבלי שהוא ייפגע. ההעתקה מחייבת ידע, הבנה, ציוד וניסיון ולכן אנו חייבים לפנות אל מומחה אמיתי אשר יבצע את ההעתקה על הצד הטוב ביותר שיש ויבטיח כי העץ שלנו יישמר כמו שצריך.

מדוע אי אפשר לסמוך על עובדים של העירייה להעתקת עצים?

הייתם חושבים כי עובדי העירייה יכולים לבצע את ההעתקה אך זו טעות חמורה. עליכם להבין כי העתקה של עץ זה מקצוע לכל דבר ועניין ולעובדי העירייה אין את הידע או הציוד בשביל לבצע העתקה ברמה גבוהה.

רק מומחה אשר זה עיסוקו ואשר עובד כל היום בהעתקת עצים יכול לבצע את ההעתקה וזה משהו שאתם חייבים לתת עליו את הדעת. לכן העתקה מצריכה מומחה חיצוני ולא עובד של העירייה אם אתם רוצים לשמור על שלמות העץ ולהבטיח כי הוא יתאקלם בבית הגידול החדש שלו.

כיצד נבחר את בעל המקצוע הטוב בשוק להעתקת עצים?

באתר https://www.gizum4u.co.il/ תוכלו למצוא מידע נוסף על השאלה כיצד לבחור בעל מקצוע איכותי בשביל העתקת עצים. אך לפני שאתם נכנסים לאתר אנו רוצים לתת לכם טיפים. קודם כל בחנו את הניסיון של המעתיק וראו כמה פעמים הוא עשה זאת בעבר.

לצד זאת בחנו את הצוות של המעתיק וראו האם הם מנוסים כמוהו והאם יש להם ידע כמו לו. עוד דבר שחשוב מאוד לשים עליו דגש זה הביטוח של מעתיק העצים. עליכם להבין כי העתקה היא עבודה מסובכת שיכולות לקרות בה פציעות ולכן חובה שלמעתיק יהיה ביטוח וזאת בכדי להבטיח שבמקרה של פציעה אתם לא תהיו אלו שצריכים לשלם למעתיק פיצוי.