כותרת
> C;
1/1
טיפוח ויופי

איפה כדאי לעשות הסרת שיער בלייזר?

נהריה טיפוח ויופיפורסם: 17.01.23 , 15:06ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

תחום הטיפולים האסתטיים תפס בעשורים האחרונים תאוצה משמעותית. ההתקדמות הטכנולוגית מצד אחד, והגדלת המודעות לנושא האסתטיקה מצד שני, תרמו לא מעי להתפתחות האדירה שמתחוללת בעצם הימים הללו בתחום. אחד מהתחומים היותר משמעותיים בתחום האסתטיקה הינו טיפול הסרת שיער בלייזר (ראו בלינק ) אשר אותו עוברים אלפי לקוחות ומטופלים מדי שנה. מה זה בעצם טיפול הסרת שיער בלייזר ולמה הוא הפך לכל כך פופולרי? איפה כדאי לעבור את הטיפול ומי יכול לעבור אותו? להלן כל התשובות.

מה זה הסרת שיער בלייזר

טיפול הסרת שיער בלייזר, כשמו כן הוא, הינו טיפול שבו מתבצעת הסרה של שיער מגוף המטופל או המטופלת. ואולם אם בעבר הסרת השיער התבצעה באמצעים שונים, בין השאר שעווה או סוכר מוקרם, הרי שכיום הפך טיפול הסרת שיער בלייזר לדרך הטובה והנכונה ביותר להסרת השיער. היתרון המשמעותי של הטיפול הזה, טמון בעובדה שהסרת השיער היא לתמיד, או לכל הפחות למשך תקופה ארוכה שבה המטופל או המטופלת לא יצטרכו לדאוג בנושא שיער הגוף. קרני הלייזר מטפלות בשורשי השיער ודואגות לכך שאחרי שהשערה מוסרת היא לא תחזור לצמוח. עם זאת, חשוב לבצע את הסרת השיער בקליניקה מתאימה, שבה העבודה תתבצע באופן יסודי.

למה טיפול הסרת שיער בלייזר הפך להיות כה פופולארי

לאורך מאות שנים הסרת שיער היתה נהוגה בעיקר בקרב נשים. אלא שהסרת השיער היתה כרוכה בלא מעט כאב. בנוסף, שום טיפול לא הבטיח הסרת השיער לצמיתות. בעשורים האחרונים חלו התפתחויות שונות, בעיקר בתחום הטכנולוגיה, שהצריכו התייחסות חדשנית.

  • התפתחויות טכנולוגיות: גילוי תכונות ייחודיות של קרני הלייזר, הוביל לפיתוח אמצעים להסרת שיער ללקוחות המעוניינים בכך. המכשירים שבאמצעותם מסירים אנשי המקצוע את השיער מבוססים על קרני לייזר, אשר פוגעות בשערה ובשורשים שלה וגורמות לה להפסיק לצמוח.
  • התפתחויות חברתיות: עד לפני שנים ספורות, ההנחה החברתית הרווחת ביותר היתה שמי שמריכות לנהוג ולטפח את האסתטיקה שלהן הן הנשים. כיוון שהסרת שיער היא חלק מהאסתטיקה, הרי שנשים היו, בדרך כלל, הלקוחות של מכוני השרת השיער. ואולם בשנים האחרונות קנתה לה שביתה התובנה שגם גברים צריכים לדאוג לעצמם לא פחות מנשים. ואכן, בשנים האחרונות עולה מספר הגברים המסירים שיער באמצעות מכשירים המבוססים על קרני הלייזר האיכותיות. הסרת שיער בלייזר הפכה למעשה לנחלת הכלל, עם כל המשמעויות שלה.

איפה כדאי לעשות הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר היא מלאכה שדורשת מידה רבה של מקצועיות ודיוק, כמו כן, חשוב לזהות מראש אם המטופל או המטופלת אכן יכולים להשלים בהצלחה את הטיפול. שתי הסיבות הללו כאחת מצביעות על העובדה שהסרת השיער באמצעות לייזר צריכה להתבצע על ידי אדם מקצועי ומיומן, ראו באתר https://www.yafa-maximov.co.il. עבודה לא מקצועית עלולה לגרום לבעיות אסתטיות ואחרות. לכן, הסרת שיער בלייזר צריכה להתבצע בקליניקה מקצועית ומסודרת, מצוידת כהלכה ומתנהלת על פי כללים מקצועיים ברורים.

קרדיט pixabay