כותרת
> C;
1/1
אירועים

אירועי חודש פברואר בקניון נהריה - לכל המשפחה

נהריה אירועיםפורסם: 02.02.20 , 13:19ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

קניון נהריה מציע בילויים חורפיים מהנים לכל המשפחה

קניון נהריה יציע מגוון בילויים חורפיים לוהטים במיוחד, כמו הפנינג ט"ו בשבט עם קינוחים של תושה בייקרי בחינם, מופע של כוכב הילדים קוגמלו, יום המשפחה מהסרטים והפתעות נוספות

גם במהלך חודשי החורף קניון נהריה ממשיך להציע מדי שבוע פעילויות מהנות לכל המשפחה, כשהכניסה וההשתתפות בחינם. בין האטרקציות המהנות שיתקיימו בחודש פברואר ניתן למצוא:

  • ביום שישי ה-7.2.2020 בין השעות 10:30-13:00 יתקיים הפנינג ט"ו בשבט שאסור להחמיץ. קונדיטוריית האיכות תושה בייקרי תציב בשעות אלו עמדה מיוחדת עם פינוקי עוגות בהשראת חג האילנות, שם ניתן יהיה ליהנות מקינוחי עוגות פירות וקינוחים מיוחדים עד גמר מלאי (רצוי להקדים). דיג'יי מיקי אוצ'רי יכניס את המבלים לאווירת החג עם מוזיקה מקפיצה, וחנות קסם הטבע תציע מגוון רחב של פירות יבשים במבצעים אטרקטיביים ומוצרי טבע נוספים.
  • ביום רביעי ה-12.2.2020 בשעה 17:30 תתקיים ההצגה "העץ ואני" בסימן ט"ו בשבט, המבוססת על הסיפור האהוב "העץ הנדיב". הכניסה בחינם.
  • ביום שני ה-10.2.2020 בשעה 17:30 יועלה המופע החגיגי של כוכב הילדים קוגומלו, מאסטר הילדים של ישראל במופע קפוארה ואקרובטיקה מרהיב לכל המשפחה. קוגומלו חוזר שוב לבמה בקניון נהריה לאור אהבת הקהל ובקשות חוזרות ונשנות.
  • לרגל יום המשפחה בקניון נהריה החליטו לפרוש את המאורע על פני יומיים (בימים שני ושלישי ה-24-25.2.2020) ולהציע בילוי משפחתי בבית הקולנוע Hot cinemaבמחיר מיוחד ומסובסד בעלות של 15 ₪ בלבד לכרטיס. ההטבה מוגבלת לרכישת 5 כרטיסים ביום.

קניון נהריה, רחוב האירית 2, נהריה.

קניון נהריה_העץ הנדיב_קרדיט צילום שרה אגמון הפקות

קניון נהריה_קוגומלו_קרדיט צילום אילן בשור

סרט שיוקרן ביום המשפחה_Vic The Vicing - קרדיט צילום באדיבות הוט סינמה

סרט שיוקרן ביום המשפחה_SONIC_קרדיט צילום באדיבות הוט סינמה

סרט שיוקרן ביום המשפחה_Can You Keep a Secret קרדיט צילום באדיבות הוט סינמה