כותרת
> C;
1/1
תרבות ופנאי

אירועי יולי ואוגוסט 2019 בהיכל התרבות נהריה

נהריה תרבות ופנאיפורסם: 19.06.19 , 13:03ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

חמישי 04.07.19 בשעה 17:30 הצגת ילדים, קריוס ובקטוס


הצגה מחודשת בגרסה חדשה! חינוכית ואיכותית! "קריוס ובקטוס" עפ"י ספר הילדים הידוע מאת אגנר.
שני החיידקים "קריוס ובקטוס" (דובי גל ואבי דור) חיים בתוך שיניו של הילד עוזי חופרים לו חורים וזוללים מהממתקים שעוזי זולל ומספק להם. עוזי מסרב להכיר בקיומם, מתעלם מבקשות אימו לצחצח את שיניו – עד שמגיעים הכאבים - ונדרש טיפול של רופא השיניים "דוקטור ניב", המגניב שמסביר לעוזי על הטיפול, מגרש את החיידקים, סותם את החור ומקבל הבטחה מעוזי להתחיל לשמור על שיניו. הצגה צבעונית, מוסיקלית עם הומור ומסר חינוכי. דובי גל בתפקיד "קריוס", מוביל את ההצגה המצליחה ביותר בארץ, שחינכה דורות של ילדים לבריאות הפה והשיניים.
בימוי: אבי דור משתתפים: דובי גל ועוד שחקנים ורקדניות.

משך הצגה: שעה ורבע. רכישת כרטיס הכרחית לילד בכל גיל, מומלץ לגילאים: 3 – 6.

מוצ"ש 06.07.19 בשעה 21:00 סרט "בית ליד הים"
על שפת מפרץ קטן ליד מרסיי, בעקבות מחלתו של האב, מגיעים שלושת ילדיו להיות איתו – אנז'ל, שחקנית שמתגוררת בפריז, ז'וזף, שמאורס לצעירה שגילה מחצית משלו, וארמנד, הבן שנשאר במרסיי בשביל לנהל את המסעדה המשפחתית. בבית בו גדלו, סודות מהעבר ייחשפו, מערכות יחסים יתחילו ויסתיימו והשלישייה תנסה להבין אלו ערכים הנחיל בהם אביהם, וכמה הם מיישמים אותם.

רביעי 10.07.19 בשעה 20:00 תזמורת נתניה בחירת הקהל עם סטודיו מיתר

מנצח – כריסטיאן לינדברג, סולנים –ורוניקה ברוק, אפרת ברעם הכהן, סופרן

זלטה הרשברג, מצו-סופרן, פניני לאון גרובנר, בריטון.

מוצ"ש 13.07.19 בשעה 21:30 סטנד אפ גיורא זינגר

הרוסי היחיד בארץ שלא הלך ללמוד בטכניון והחליט לעשוק בסטנד אפ כמקצוע.
זינגר מציג מופע מושחז, שנון, איכותי, חכם, חוצה מגזר וגילאים.

מוצ"ש 20.07.19 בשעה 21:30 הצגה במרוקאית נשיבה דיאלי- החותנת שלי

איבון ושמעון נולדו בשדרות ועברו לחיות את החיים הטובים בפריס, שמעון בעסקי היהלומים ואיבון עורכת דין צעירה המפלסת דרכה במשרד מכובד. מסעודה רק מגיעה לביקור קצר בפריס. מה מטרת הביקור? למה הבן האהוב שלה, שמעון, מתחבא בדירת מסתור אצל השכן מלמעלה, הזמר המפורסם מוריס,ואיך החברה הפריסאית של איבון, מוניק מסתדרת עם מסעודה. קומדיה מבית היוצר של תיאטרון הנגב שיצר את ההצגה המצליחה, "ללה מסעודה".
ההצגה מלווה בשירתו של הזמר סמי לזמי.

מוצ"ש 27.07.19 בשעה 21:30 סטנד אפ שלומי קוריאט
יש אנשים שלא צריך להציג, שלומי הוא אחד מהם, אתם בטח מכירים אותו כאבי הטחול אבל על הבמה הוא עושה שמח! במופעו החדש שלומי שנון, חושפני ומצחיק, מביא לבמה את האישיות שלו ובעצם של כולם. הכניסה למופע מעל גיל 18 ומעלה !

שלישי 30.07.19 בשעה 17:30 הצגת ילדים קופיקו - מלך הג'ונגל בהצגה חדשה לילדים
ולכל משפחה

קופיקו הקוף שכולם אוהבים יוצא למסע בג'ונגל עם חברים חדשים. הצגה חדשה לילדים ולכל המשפחה. הצגה רבת משתתפים צבעונית, מוסיקלית ומצחיקה. בואו הצטרפו למסע עם קופיקו וחברים. בימוי אודי גולדשלק בהשתתפות: מאסטר הקפוארה קוגומולו ועוד שחקנים ורקדנים.
משך הצגה: שעה וחצי, כולל הפסקה, רכישת כרטיס הכרחית לילד בכל גיל, מומלץ לגילאים 2 – 10.

רביעי 14.08.19 בשעה 16:00+ 18:15 הצגת הילדים "הנסיכה והצפרדע" בכיכובם של יובל המבולבל ורינת גבאי

עיבוד מחודש לסיפור המוכר והאהוב. נסיכה מלכותית (רינת) איבדה את כדור הזהב שלה בבאר עמוקה, כשלפתע הופיע צפרדע ירוקה(יובל המבולבל)נחלץ לעזרת הנסיכה. בתמורה להשבת האבדה ביקש הצפרדע להתארח בארמון הנסיכה וגם לקבל נשיקה.... הנסיכה הסכימה אך הפרה את הבטחתה לו רק ידעה הנסיכה שהצפרדע הוא בעצם נסיך שכושף...

מחזמר מצחיק, מרגש ובעל ערך מוסף המזכיר לכולנו לקבל את השונה, לתת הזדמנויות שוות לכל אחד מבלי לשפוט את האחר לפי המראה החיצוני ולזכור שהבטחות צריך לקיים!

מוצ"ש 31.08.19 בשעה 21:00 מופע מוסיקלי "נערה ממש אוצר"

הפקה מוסיקלית המבוססת על סיפור חייו של הזמר היווני האגדי אריס סאן עם אסי יחיאל ולהקת האגדה היוונית. שיריו הגדולים של אריס סאן, בו משולבים סיפורים מחייו החל מהגעתו ארצה בשנת 1957 ועד מועדון ה"סירוקו"בניו- יורק בשנת 1968.

"מנדובלה", "אגוניה","זינגוואלה", "אספרה" "אם אתה צעיר בלב", "נערה ממש אוצר", "זוג אופרט" "תל-אביב","סיגל ,"בחיים הכול עובר"," מנמו ", "בוםפאם","דאם דאם","באו הצלילים" ,"זוג או פרט" אלו רק חלק מהלהיטים שיעלו

על הבמה. מופע שאסור להחמיץ.....

לפרטים נוספים >> היכל התרבות נהריה | עסקים בנהריה | נהריה
טלפון 072-3950364 או 072-3950366