כותרת
> C;
1/1

אכזבה לעירוני נהריה

נהריה פורסם: 08.07.20 , 09:13ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

עם לחניכים של דני פרנקו היה עוד חלומות להגיע לפלייאוף אז אתמול (יום שלישי) הם נגמרו מאחר שעירוני נהריה הפסידה בבית לנס ציונה ולמעשה ככל הנראה נהריה לא תהיה בין 8 הקבוצות שיגיעו לפלייאוף.

קבוצת הכדורסל של עירוני נהריה יכולה להרגיש אכזה עצומה מכך שאמש הקבוצה ספגה הפסד ליגה שני ברציפות השבוע ,אמש החניכים של פרנקו הפסידו משחק ליגה נוסף הפעם לקבוצת נס ציונה שלמעשה די סוגר את הסיכוים והחלומות של נהריה למשחקי הפלייאוף .

על המשחק עצמו אפשר לומר שהיה מאוד צמוד ולראייה המתח שהיה עד שניות הסיום בהם נהריה כאמור ספגה הפסד בתוצאה 91:89.

קלעו לזכות נהריה במשחק – ווטרס20,אלמיידה 14,ניב משגב 12, קולשוב 11,סימפסון 9,ווריק 8,גפני 4.

כאמור בעקבות הפסד ושנותרו בבית התחתון 2 משחקים הסיכויום של נהריה להגיע לפלייאוף קלושים מאוד ולמעשה ניתן לומר שעירוני נהריה מודל 19-20 די סיימה את העונה באכזה מכך שהקבוצה לא השכילה להתברג בין 8הקבוצות בטבלה שמגיעות למשחקי הפלייאוף שיחלו בקרוב .

מאמן נהריה פרנקו אמר לאחר המשחק – באנו היום למשחק היום במצב גופני לא טוב , כמובן שיש אכזבה עצומה מכך שהפסדנו אבל צריך לראות את כל מכלול הדברים ,ננסה לנצח את שתי המשחקים הקרובים ואולי להגיע בכל זאת למשחקי הפלייאוף .

במוצאי השבת הקרוב 11.7 תצא נהריה למשחק חוץ מול הפועל תל אביב ויומיים לאחר מכן ב13.7 נהריה תשחק משחק בית אחרון שנהריה תארח למשחק את קבוצת הפועל אילת .

צילום  - מיכה פישנזון