כותרת
> C;
1/1

אליפות נהריה גלישת גלים 2020 הראשונה אחרי קורנה.

נהריה פורסם: 25.05.20 , 13:45ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
תמונה ראשית צלם: RITVO PHOTOGRAPHYצילום תמונות: RITVO PHOTOGRAPHY
אחרי ימים של סגר ואכיפת נהלים והתערבות עיריית נהריה למען גולשי נהריה והגליל המערבי ,כמידי שנה חוף סוקלוב נהריה קבל חיים. חוף נהריה אחד החופים האטרקטיביים לגלישת גלים.
ביום שבת בבוקר בהתרעה של 24 שעות. עירית נהריה, ארחה את אליפות לשנת 2020 כאשר הפעם האליפות הייתה מחולקת לשתי קטגורית צעירים ובוגרים . יוזם ומארגן התחרות היה כפיר מדר מבעלי "סוול" חנות גלישה ובית הספר לגלישה גלים מהוותקים שבעיר.
כשעירית נהריה והעומד בראשה רונן מרלי נותנים רוח גבית מלאה וממשיכים את המסורת. למען התחרות נרתמו פיצה פינגויין הוותיקה שתמיד נותנים יד לכל אירועי הגלישה, ולראשונה הצטרף שחקן חדש חשמל בעיר ( שנמצא במתחם החדש של סלע ברח' ויצמן)להחזיר את הימים היפים של חוף ימה של נהריה אחד האטרקציות למשיכת צעירים ואנשים שאוהבים את החופש לגדול. הגיעו מאות לצפות בתחרות מקרוב ומרחוק.
הפעם בעזרת הרשתות החברתיות הפיצו את ההרשמה לתחרות בהתרעה של 24 שעות ומפה לאוזן ונרשמו ,
לתחרות נרשמו 40 מתחרים מנהריה והגליל המערבי .
בקטגוריית נוער במקום הראשון זכה גיל אביב (15) ,
כוכב עולה ממצובה שזכה בגלשן 'סופטק' מתנת סוול וגביע .
במקום השני עומרי דוידי (16) שזכה בשנה שעברה שעברה ומאד אוהב את סוקלוב משבי ציון, זכה ברמקול בלוטוס 'מחשמל בעיר',
במקום השלישי אריאל קלמן(16) שבי ציון שזכה בתיק וכובע מתנת 'סוול ',
במקום הרביעי שחר ממן .
בקטגורית הבוגרים :
במקום הראשון נועם ממן (23)הנהרייני ,אלוף חוף סוקולוב המקומי אשר רוכב על הגלים,ומייצג את נהריה בתחרויות הארציות . בשנה שעברה אחרי שרות צבאי משמעותי בצנחנים. גלש בחול וזכה להתאמן בקוסטה ריקה בחופים מדהימים במרכז אמריקה. זכה במערכת סאונד מתנת 'חשמל בעיר ',
במקום השני נועם לזובסקי (49) הוותיק שלמרות גילו עדיין רוקד עם הגלים ושולט בהם נאמנה זכה בציוד מטבח חשמלי , במקום השלישי רון ממן ( 27) אחיו הבכור של נועם ממן שזכה בתיק עם כובע
ובמקום הרביעי ירון אברהם. כל הזוכים זכו בגביעים.
רון ממן אמר לכתבתנו : "כל נהריה הייתה על הרגליים הייתה אווירה נהדרת והחזירה חיוך להרבה אנשים בעיר , באותה הזדמנות אני רוצה לשבח את היוזמה של יוליה וכפיר מדר בעלי 'סוול ' לכל הצלמים שהגיעו לתעד את הגולשים ולעירית נהריה שנתנה את הלגיטמציה להרים אירוע בסדר גודל כזה ".
בגלל שהתחרות עורכת המון שעות נציגות העיריה הגיעה במהלך התחרות מ רונן מרלי ראש העיר,אלי אלבז מנכ"ל העיריה, משה שטרית מנהל מחלקת ספורט.
כפיר מדר מסר : " הייתה תחרות מדהימה וערכית, שנתנה תחושה טובה לגולשים ולצופים במיוחד אחרי הימים הרבים שישבו בבית. היו תנאים מעולים למרות הרוח שעלתה לקראת הצהריים . חוף סוקלוב בנהריה משמש בית שני לגולשי נהריה והסביבה.זו הזדמנות להודות לעיריית נהריה שכבר החלה בשינויים ופתחה את ברזי המים לרווחת הגולשים ודאגה לאמבולנס ושרותי הביטחון לרווחת הצופים והגולשים.
צילום : RITVO PHOTOGRAPHY