כותרת
> C;
1/1
ספורט

אנתוני בארבר חתם בעירוני נהריה

נהריה ספורטפורסם: 17.03.19 , 13:48ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

ושוב אתכם - אנתוני בארבר חתם בעירוני נהריה !

הגארד שהציל את עירוני נהריה בעונה שעברה מירידת ליגה חתם היום ,יום ראשון, עד לתום העונה בשורות הסגולים וינסה שוב לעזור לקבוצה במאבקים נגד הירידה לליגת המשנה.

באראבר ינחת בארץ בשבוע הבא.

המאמן אלפסי – מקווה שעם אנתוני נצא לדרך חדשה לקראת הסיבוב המכריע של הליגה .

עירוני נהריה מצאה אולי סוף סוף את השחקן שהיא צריכה היום, ראשון הוציאה הנהלת הקבוצה על החתמתו של הזר אנתוני בארבר ששיחק בשורות הסגולים גם בעונה שעברה והיה אחד מהשחקנים היותר בולטים שהיו לקבוצה באמצע העונה שעברה .

כזכור בעונה שעברה הגארד הגיע במהלך העונה לקבוצה הסגולה מנהריה וגם אז נהריה דשדשה בתחתית הליגה וניצלה ברגע האחרון .

בעונה שעברה בארבר שותף ב 11 משחקים בשורות עירוני נהריה והעמיד ממוצעים נאים בהם העמיד השחקן 15.2 נקודות למשחק יחד 2.4 אססטים למשחק .

כעת עם החתמתו של הגארד המוכשר יקוו בעירוני נהריה לתפנית בעונה שלהם.

הקבוצה נמצאת בשפל חסר תקדים של הפסדים ושנותר עוד סיבוב שלם לתום הליגה הסדירה, הסגולים של אריק אלפסי יצטרכו מספר רב של ניצחונות כדי חלילה לא למצוא את עצמם בליגה הלאומית בעונה הבאה .

אריק אלפסי אמר לאחר החתמתו של בארבר- "זה לא סוד שחיפשנו המון זמן שחקן לחיזוק הקבוצה אני מקווה שהניסיון המוצלח שהיה לנו עם אנטוני בעונה שעברה יוכיח את עצמו גם השנה. הוא מכיר את המערכת מהעונה שעברה ואני מקווה שהוא יתרום לנו במאבקים שנותרו לנו עד סיום העונה".

היום , ראשון בערב תצא עירוני נהריה למשחק חוץ לא קל בכלל מול מכבי תל אביב, למרות שיחסי הכוחות נוטים באופן ברור לטובת הקבוצה הצהובה מתל אביב, הסגולים מנהריה מאמינים ביכולתם לנסות ולהפתיע את הצהובים החזקים.

היום בהיכל מנורה מבטחים המשחק יחל בשעה 18:30 ויועבר בשידור חי בערוץ הספורט.

בתמונה:

מאמן עירוני נהריה אריק אלפסי 

 

צילום:

מיכה פישנזון