כותרת
> C;
1/1
lifestyle

אשכול רשויות גליל מערבי ביצע רכישת ציוד מגן עבור הרשויות

נהריה lifestyleפורסם: 20.04.20 , 11:42ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
תמונה ראשית צלם: אשכול רשויות גליל מערביצילום תמונות: אשכול רשויות גליל מערבי

בתחילת חודש מרץ, עם הגעתו של נגיף הקורונה אל ישראל, אשכול רשויות גליל מערבי זיהה את בעיית הרשויות בהיערכות עם ציוד מגן, וללא היסוס יזם רכישה מרוכזת עבור רשויות גליל מערבי. אשכולות נוספים ביקשו גם הם להצטרף לרכישת האשכול, ובימים אלו הגיע ציוד המגן לרשויות.

משברי הקורונה הביאו עימם אתגרים חדשים מצד הציבור ומצד הרשויות המקומיות. הרשויות המקומיות בגליל המערבי מתמודדות ומבצעות היערכות מיוחדת בהתאם להנחיות משרד הבריאות. וכתוצאה מכך, נוצר הצורך והקושי מצד הרשויות לרכישת ציוד מגן, לטובת השמירה על בריאות הציבור והמשך התפקוד ברשויות.

האשכול זיהה את הבעיה הקיימת בהתמודדות הרשויות מול המצב; היעדר תקציב לרכישת ציוד מגן שסכומיו גבוהים ואף ציוד קיים לקוי. וללא היסוס, נטל האשכול יוזמה לביצוע רכישת ציוד מקיף ומרוכז עבור הרשויות. לאחר בדיקות רבות שנעשו מול ספקים וגורמים שונים מתחום ציוד המיגון בארץ ובחו"ל, התקבלה החלטה לבצע רכישה ישירות מול היבואן המתאים ביותר מחו"ל. וכך נרכשו מסיכות נשם תקניות עם סנן, מסכות כירורגיות, סרבלים רפואיים ומגיני פנים. כל אלה נועדו לספק הגנה מרבית ביותר לעובדי רשויות האשכול, אשר ממשיכים את עבודתם בימים אלו על מנת להעניק את מלוא השירות לציבור הרשויות, מבלי שייפגעו.

אשכולות נוספים ברחביי הארץ ביקשו גם הם להצטרף לרכישת אשכול רשויות גליל מערבי, בכדי לסייע לרשויות שברשותן. היוזמה של אשכול רשויות גליל מערבי לביצוע הרכש, זכתה להכרה רבה מצד גורמים שונים ובניהם משרד הפנים, משרד הכלכלה, פיקוד העורף.

יעל רון, מנכ"לית האשכול: "אשכול רשויות גליל מערבי ממשיך וימשיך לתמוך ברשויות גליל מערבי, בימי השגרה ובמיוחד בימים אלו של אירוע חירום לאומי שכזה. אני גאה שהצלחנו שוב להביא לידי ביטוי את יתרון הגדול שקיים באשכול. צוות האשכול פעל במהירות, בלוח זמנים צפוף ובנחישות רבה מול תנאי השוק המאתגרים, וכל זאת בכדי לספק לרשויותיו את צרכיהן. ותוך כדי לסייע גם לאשכולות ורשויות נוספות במדינה. אני מקווה ומאחלת שנחזור כולנו לשגרה במהרה ובבריאות".

קרדיט הצילום- אשכול רשויות גליל מערבי.

בתמונה מימין לשמאל: מחמוד עבדאלגאני, מאגף איכות הסביבה, תברואה ואחזקה במועצה אזורית מעלה יוסף אוסף את הציוד.

וארז אליאס, מנהל מחלקת איכות סביבה באשכול.

תמונה שמכילה חוץ, אדם, עמידה, איש

התיאור נוצר באופן אוטומטי

בתמונה: יפתח לנדאו, עובד האשכול סופר מגיני פנים.

תמונה שמכילה מקורה, שולחן, כחול, מזון

התיאור נוצר באופן אוטומטיתמונה שמכילה מקורה, אדם, שולחן, מחשב

התיאור נוצר באופן אוטומטי