כותרת
> C;
1/1
טיולים ותיירות

אשכול רשויות גליל מערבי 'מחזירים את הצבע לטבע'.

נהריה טיולים ותיירותפורסם: 17.03.20 , 14:18ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
תמונה ראשית צלם: צילום באדיבות אשכל רשויות גליל מערבי

אשכול רשויות גליל מערבי פועל בסימן 'מחזירים את הצבע לטבע' מערך הפסולת המשותף, למרות משבר הקורנה החיים חייבים להמשך ועוד יותר בתחום איסוף הפסולת וההגיינה של שטחים ציבוריים ומשותפים.

עיריית מעלות תרשיחא התחדשה היום במשאית טיאוט (מטאטא כבישים ומדרכות. לניקוי יעיל ונכון יותר של רחובות, מדרכות. נאחל לעירייה שימוש יעיל ובטוח. משאית דומה נרכשה עבור מטה אשר ורכבי טיאוט ייעודיים נרכשו לכפר ורדים ונהריה. בצל האירועים של משבר הקורונה, רכבים מסוג זה יכולים לשמש את הרשות או המועצה לטובת חיטוי מבנים ושטחים ציבוריים.)

נמשיך בשידרוג וביסוס מערכי הטיפול בפסולת האזורים המשותפים.

אשכול רשויות גליל מערבי נמצא בקשר הדוק מול משרדי הממשלה ועם הרשויות, מועצות על מנת לסייע ככל שניתן ולפי הצרכים של הרשות או המועצה כדיי לעבור את המשבר בצורה המטבית.

אשכול רשויות גליל מערבי הינו איגוד ערים מסוג אשכול רשויות, שהוקם במטרה לקדם ראייה אזורית ושיתופי פעולה אסטרטגיים בין הרשויות המקומיות. אשכול רשויות גליל מערבי נחשב לחלוץ בתחום ומטרתו ליצור קפיצת מדרגה באיכות חיי התושבים ולהוביל לצמיחה כלכלית ולשיתוף פעולה חברתי לאורך זמן, זאת באמצעות פיתוח פיסי, כלכלי ורווחתי של אזור הגליל המערבי.

תאגיד רב-רשותי בו שותפות 13 רשויות הכוללות מעל 230,000 תושבים: נהריה, עכו, מטה אשר, מעלות-תרשיחא, בית ג'אן, מעלה יוסף, שלומי, חורפיש, כפר ורדים, מזרעה, פסוטה, מעיליא ומגדל תפן.