כותרת
> C;
1/1
טיפוח ויופי

בוטוקס וטיפולים אסתטיים – כל מה שאתם צריכים לדעת

נהריה טיפוח ויופיפורסם: 06.02.23 , 09:11ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

בתקופה האחרונה אנו עדים לעלייה חדה מאוד בהיצע המרפאות האסתטיות בישראל, כמובן שמדובר על תעשייה מאוד רווחית ולכן רבים רוצים להנות ממנה. אבל בתוך כל העולם הזה של טיפולים אסתטיים לצערנו עדיין רב הנסתר על הגלוי ורבים לא מבינים את החשיבות של בחירת המקום הטוב והמקצועי ביותר לביצוע טיפולים אסתטיים.

לכן, פגשנו את ד"ר רפאל קזראל מהרופאים המובילים והמומחים בישראל בביצוע טיפולים אסתטיים לתת לכם את כל המידע החשוב לפני שאתם רצים לבצע טיפולים אסתטיים.

סוגי החומרים איתם עובדים

לפי ד"ר קזראל, ישנם סוגים רבים של חומרים לטיפולים אסתטיים. כאשר המחירים אותם מציעים הם זולים במיוחד מומלץ לבחון את סוג החומר איתו עובדים. מכיוון וקיימת אינפלציה גבוה מאוד של מרפאות אסתטיות ברחבי הארץ ובכדי לשמור על מחיר תחרותי, מרפאות אבות נאלצות להוריד מחירים ולעבוד עם חומרים זולים יותר שברוב המקרים איכות החומר ירודה. איכות חומר ירודה היא אמנם בעלת אישור ותקנים, אך משך ההשפעה ואיכות התוצאה לא תהיה משביעת רצון.

מי מבצע את ההזרקה (טיפול)

מעבר לעבודה עם חומרים איכותיים, חשוב לדעת מי מבצע את הטיפול. גם עם החומרים הטובים והאיכותיים ביותר רופא לא מנוסה לא יצליח להגיע לתוצאות ולענות על ציפיות המטופל. כמו בכל תחום הרפואה גם רפואה אסתטית מחייבת רופא מנוסה ומקצועי. בנוסף, הזיקה לאסתטיקה היא חלק בלתי נפרד מהיכולת המקצועית. ד"ר קזראל מאמין כי בזכות הקשבה לרצונות המטופל ותוך שיקוף המצב ניתן לעשות תאום ציפיות מלא ובכך להגיע לשביעות רצון מלאה מהטיפול. היכולת המקצועית שאין שני לה היא היתרון המובהק של כל רופא מומחה בטיפולים אסתטיים.

טיפולים אסתטיים – הרבה יותר זול ממה שחשבתם

למרות שרבים בטוחים כי טיפולים אסתטיים הם נחלתם של כוכבי הקולנוע ושל העשירון העליון בלבד. היום המחירים הם הוגנים ומשתלמים לכל כיס. ניתן למצוא טיפולי הזרקת בוטוקס 3 אזורים במצבע משתלם במיוחד. סדר גודל עלות הטיפולים עומד על כ – 1200-1500 ₪ שזהו מחיר הוגן במיוחד. יתרון נוסף של רפואה אסתטית על ניתוחים פלסטיים הוא סיכון מופחת, עלות הוגנת ותוצאות מיידיות ללא צורך בזמני החלמה ארוכים. לאחר טיפולים אסתטיים ניתן לחזור באופן מיידי לשגרה (עם הגבלות בסיסיות). יתרונות של מחירים הוגנים, זמינות מיידית לביצוע טיפולים, סיכון מופחת מאשר ניתוח פלסטי רבים בוחרים בשיטות אלו לביצוע ההליך.

בוטוקס – שם נרדף לרפואה אסתטית

בעולם הרפואה האסתטית לא פעם אנו שומעים את השם בוטוקס. מה זה בוטוקס? בוטוקס הוא שם של מותג (יצרן). השם של החומר המוזרק במהלך הטיפול האסתטי הוא בוטולניום טוקסין A. יחד עם בוטוקס ישנן חברות נוספות המייצרות את אותו החומר, אך החברות המובילות היום הן בוטוקס ודיספורט והן הנחשבות לאיכותיות ביותר. כאשר אתם רוצים לבצע טיפול במרפאה אסתטית חובה לוודא כי אכן המותגים איתם עובדים הם איכותיים ומוכרים.

תמונה מאת : ד"ר רפאל קזראל מומחה לרפואה אסתטית