כותרת
> C;
1/1
ספורט

ביג רגבה חוגגים בסימן 'אפיק מגדל' הפנינג אופניים לקטנים ולגדולים

נהריה ספורטפורסם: 02.10.19 , 20:45ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

בשבת האחרונה של חודש ספטמבר, ממש לפני ערב ראש השנה, נערך במרכז ביג רגבה הפנינג של אופניים בחסות ובעידוד מועצת מטה אשר, אשכול רשויות גליל מערבי, החברה הכלכלית ואוצרות הגליל המפעל הפילנטרופי של רעיה שטראוס בן דרור, אשר מביא קפיצת מדרגה לאזור הגליל המערבי ולעסקים בפרט וכמובן עמותת תיירות גליל מערבי אשר היה ניתן להרגיש אותה בכל מקום ובעיקר בשטח בהובלת גלי רז.

אסי רוטביין, סמנכ"ל ביג רגבה סיפר בהתלהבות:

"הבאנו את חברת גו רייד ואת כל השותפים: אוצרות הגליל, עמותת גליל מערבי, אשכול רשויות ובחסות מועצת מטה אשר ויחד הפקנו את הפסטיבייק.

החזון הוא שאירוע זה יהיה בכל שנה במקביל לאירוע 'אפיק מגדל' הבינלאומי, תחרות האופניים הנודעת בארץ ובעולם.

"האירוע היה מוצלח מאוד, מעל 500 רוכבי אופניים, ילדים ומבוגרים פשטו על ביג רגבה.

נערכו שני זינוקים, במקצים העממים ל-8 ק"מ האחד בשעה 09:00 למשקימי קום והשני בשעה 11:00.

את הזינוק של הבוקר הזניקו: ראש המועצה הנמרץ, מר משה דודידוביץ, מנכ"לית אשכול רשויות גליל מערבי הגב' יעל רון, מנהלת פעילות אוצרות הגליל ורוח הגליל, נועה אייל שבאה לצפות מקרוב, אייל רייז, סגן ראש המועצה, מנהל החברה הכלכלית, סילס לביליה והדחליל נציג של פרי הגליל.

בין הרוכבים ניתן היה לראות משפחות של שלוש דורות כמו של יורם ישראלי, סגן ראש המועצה שהגיע עם בתו ונכדתו, קבוצת רוכבים עיוורים באופני טנדם שרוכבים עם בן זוג.

אין ספק שזו הייתה חוויה נפלאה!

הרוכבים קיבלו חולצות ירוקות שעליהם היה רשום FESTIBIKE והיו מצוירות אופניים, עם גלגל מורם שמראה על פעלול או אתגר.

במקביל צפו המשפחות במופעי פעלולים של רוכבים מיקצוענים והתנסו בתחום רכיבה אתגרי, כאשר פוזרו תחנות עם כל מיני אתגרים לרכיבה.

ניפגש באירוע האופניים הבא! יום שבת- 17.10.2020.

צילום: RITVO PHOTOGRAPHY

בתמונה: השותפים לפסטיבייק: מימין לשמאל אייל רייז סגן ראש מועמצ מטה אשר ואחראי תיק חינוך במועצה, משה דוידוביץ ראש המועצה,יעל רון מנכ"לית אשכול רשויות גליל מערבי, נועה אייל מנהלת פעילויות אוצרות הגליל ורוח הגליל, אסי רוטביין סמנכ"ל ביג רגבה.

צילום: RITVO  PHOTOGRAPHY