כותרת
> C;
1/1

ביה"ס מח"ט עמל פסגות נהריה נפרד מ-74 בוגריו בטקס חגיגי

נהריה פורסם: 23.05.19 , 10:12ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

מידי שנה ביה"ס מח"ט פסגות הוא החלוץ של מסיבות הסיום והפעם הוא הראשון שראש העיר רונן מרלי כיבד אותו בנוכחותו במשך כל האירוע לצידו המנכ"ל אלי אלבז.

באירוע מרשים ומרגש, שנערך באשכול הפיס, ציין מחזור ט' של ביה"ס מח"ט עמל פסגות נהריה, את סיום שנת הלימודים, בנוכחות צוות בית הספר, תלמידים (ובהם 74 המסיימים) ובני משפחה.

במהלך הטקס החגיגי חולקו תעודות הצטיינות והוקרה לתלמידים ולצוות. הטקס נערך במעמד ראש העירייה, רונן מרלי, מנכ"ל העיריה אלי אלבז, מנהלת של"מ נהריה, יוכי דוברצקי, רפרנטית ביה"ס מטעם רשת עמל שירי אשד ומפקחת כוללת רבקה וישניה במשרד החינוך. כמו כן הגיעו לטקס מנהלת בי"ס דורית חילאי, מנהל השש שנתי שחקים הד"ר אבי מנשס.

ראש העיר רונן מרלי, הדגיש בנאומו את חשיבותו של בית הספר ואת תרומתו, שיתוף הפעולה המוצלח בין העירייה ורשת עמל. ראש העיר הודה לצוות בי"ס המסור ואיחל לתלמידי בי"ס הצלחה בהמשך.

הרפרנטית של רשת עמל, שירי אשד, המלווה את הצוות באופן מקצועי והדוק, העלתה על נס את הישגי התלמידים, תוך ששיבחה את צוות בית הספר, העושה ימים כלילות למען התלמידים.

מנהלת ביה"ס דורית חילאי, בירכה את התלמידים ובני משפחותיהם והעניקה תעודה למצטייני השכבה.

מצטיין בלימודים מכיתה יב'1 דניאל דיוקרב , מצטיין בלימודים מכיתה יב'4 אור בן אליהו, מצטיינת בלימודים ובמעורבות חברתית יב'4 שירן מושקטל, מצטיין בהתמדה ופעילות התנדבותית בביה"ס ובקהילה יב'4 אביב אזרן.

באותו המעמד הוענקה תשורה ותעודה למורה מצטיינת לשנת הלימודים תשע"ט, אולגה שוייפט .

לאחר מכן הוזמן מנהל פרויקט "צהלה", רחמים (רמי) שרעבי - רכז של"מ בחינוך וידידות צהלה נהריה, לשאת דברים ולחלק יחד עם צוות של"מ תעודות לשמונת בוגרי הפרויקט בבית הספר.

יצוין כי את הפרויקט, המכין את בני הנוער לחיי האזרחות, מוביל בביה"ס פסגות, רכז החינוך של של"מ נהריה רמי שרעבי, בהתנדבות מלאה.

כמו כן הוענקו תעודות הצטיינות ל 14 תלמידים:

דניאל דיוקרב, יקיר נפשי, עידן אלמקייס, אסף ארובס, שי מרגי, ירין בר, אדם פנטו, שלו נאור, אור בן אליהו, שירן מושקטל, דוד זיניץ, דימה פוליאק, אלירן בניפלח ואיתי בידרמן. כ"נבחרת הבגרות", שלמדה לקבלת תעודת בגרות מלאה.

נציג ההורים יורם מסס ( אבא של רביד מסס), שנשא דברים, סיכם את השנים המאתגרות והיפות בבית הספר ודיבר על הקשר המיוחד בין בית הספר לתלמידים ולהוריהם. כמו כן שיבח מסס את הצוות המקצועי, שהביא את התלמידים להצלחה ולמימוש הפוטנציאל.

עם סיום הטקס עלו לבמה, בזה אחר זה, 74 בוגרי השכבה הנרגשים, שקיבלו את תעודות הגמר.

צילום: RITVO PHOTOGRAPHY

לקריאת הנאומים המלאים לחצו כאן

תלמידי השכבה הבוגרת עם צוות ביה"ס.

צילום: RITVO PHOTOGRAPHY
ביה"ס מח"ט עמל פסגות נהריה נפרד מ-74 בוגריו בטקס חגיגי

צילום: RITVO PHOTOGRAPHY

ביה"ס מח"ט עמל פסגות נהריה נפרד מ-74 בוגריו בטקס חגיגי

צילום: RITVO PHOTOGRAPHY

ביה"ס מח"ט עמל פסגות נהריה נפרד מ-74 בוגריו בטקס חגיגי

צילום: RITVO PHOTOGRAPHY