כותרת
> C;
1/1
נהריה

ביחד למען החייל סיכמו שנה

נהריה נהריהפורסם: 03.10.19 , 14:23ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

ביום שלישי שעבר התקבצו מתנדבי יחד למען החייל עם נציגי החיילות אשר מחזקים את הקו בצפון ונמצאים בקשר רציף עם המתנדבים. סיכמו שנה והרימו כוסית לרגל ראש השנה. חשוב לציין שכל החברים מתנדבים בהתנדבות מלאה.

ביום שלישי לפני כניסת השנה החדשה , בפתח חודש תשרי שכולו בסימן נתינה במסורת היהודית התכנסות מתנדבי 'יחד למען החייל' להרמת כוסית בחצר הנגיש והיפה ששוכן ליד היכל הספורט בדבורנית 16 עין שרה נהריה.

יחד למען החייל הוא ארגון הפועל כחלק מהדאגה לחיילים הבודדים, הארגון שואף להעניק להם את תחושת המשפחתיות ובעתיד אף השאיפה לזמן להם אפשרות מתן שירותים.

הערב כובד בנוכחות: הרב הראשי של נהריה ישעיהו מייטליס, יו"ר של"מ הגברת יוכי דוברצקי, מנהלת מרש"ל (שירות לעיוור) יסמין בורנשטיין, מנכ"ל עירית נהריה אלי אלבז, נציגת גדוד שחף, עמוס אלדד, מתנדבים ואורחים.

את הערב הנחה בחן ראובן וגנר.

הרב מייטליס פתח את הערב ושיבח את יו"ר יחד למען החייל ראובן וגנר שהוא המנוע של האירגון ,הלל ושיבח את כל המתנדבים, נתן ברכתו ודיבר על פרשת השבוע.

יוכי ברכה והדגישה שהיום נהריה היא אחת הערים הפעילות בהתנדבות ונתינה שאשר בשל"מ רשומים ופעלים כ 800 מתנדבים, פועלים בחינוך בתי הספר והגנים, בריאות, בתחבורה,עזרה לקשיש ומשנה לשנה עולים כמות המתנדבים בשל"מ.

מנכ"ל עירית נהריה אלי אלבז הודה על שיתופי הפעולה נהדרים בין "יחד למען החייל", אתם ראויים לטוב ביותר, ברכתי כנציג העירייה ובשם רונן ראש עירנו אנו נתמוך ככל שיתאפשר. "אחדותנו היא כוחנו.", בבריאות איתנה.

ראובן הודה לעירייה ולכל המתנדבים וציין את שת"פ עם היחידות המאומצות וסיפר שלגיוס תרומות מקיים אפילו בזארים יד שניה ואוסף בקבוקים דבר שמקיים גם איכות סביבה.

במהלך האירוע הוענקו כובעים סרוגים לחיילים מפורום סורגות גליל מערבי שזכו גם בתעודת הערכה.

בסיום הערב הוענקו חבילות שי לחיילים והמפקדים ציינו לשבח את פעילות הסניף והשת"פ והודו מאוד על הכל. אלי אלבז הסביר עד כמה חשובה הנתינה. "ואתם נותנים הרגשה טובה לאותם חיילים בודדים שאתם דואגים להם וגורמים לכך שהעורף הוא חלק מצבא הגנה לישראל והחיילים הבודדים בפרט. בחדשה שרוטרי עמיתים תספק צבע לכל חייל בודד שירצה לצבוע את מקום מגוריו ובתמורה הוא יצטרך לעזור לצבוע בית קשיש שידו אינה משגת.

במהלך האירוע ניתנו תעודות הוקרה, הרימו כוסית יחד עם נציגי היחידות גדוד שחף,חיל הים ראה"נ ומתנדבים בהשתתפות הרב הראשי של נהריה, מנכ"ל העירייה ,רכזת תנועת של"מ, נציגי רוטרי ,נציגי שולחן עגול ואחרים.

צילום באדיבות יחד למען החייל

צילום באדיבות יחד למען החייל

צילום באדיבות יחד למען החייל