כותרת
> C;
1/1
לימודים

בי"ס אבן שוהם מלמד לערכים.

נהריה לימודיםפורסם: 03.06.20 , 11:34ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

בבית הספר אבן שוהם החל לפעול פרויקט חברתי חדשני שבמסגרתו חונכים בוגרי בית הספר, חניכים תלמידים מבית הספר שמתמודדים עם אתגרים. החונכות מתקיימת בבית החניך, בתדירות של פעם בשבוע למשך שעה וחצי עד שעתיים, בתיאום בין החונך לחניך. הפרויקט יצא לדרך מתוך רצון למנף רעיונות חברתיים לעודד את בוגרי בית הספר להובלה חברתית.

באמצעות מפגשי החונכות זוכים החונכים במבט אל עולמם של החניכים לצד העצמה של החניכים המעשירה את עולמם. החונכים מסייעים לחניכים בהכנת שיעורי הבית, בנושאים בהם הם מתקשים ומסייעים להם בהכנה למבחנים.
את היוזמה החינוכית חברתית שנושאת את השם "התכנית להתפתחות אישית ולמעורבות חברתית" מובילה מנהלת בית הספר אבן שוהם, גב' בטי בוקריס. בוקריס מספרת כי מטרת היוזמה הינה לגשר על הפער בין מדדי הטיפוח בין התלמידים ולהוביל תהליכים של למידה משמעותית, להעצים את הלומד ולקדם מעורבות חברתית.
מנהלת בית הספר, גב' בטי בוקריס: "מטרת הפרויקט היא לתת תמיכה וסיוע לימודי וחברתי לחניכים תלמידי בית הספר באמצעות חונכים-מדריכים אישיים בוגרי בית הספר, תוך התאמת הלמידה לתלמידי בית הספר על פי צרכיהם בסביבת למידה פרסונלית. פרסונליזציה של למידה מוכחת כיעילה, מאיצה התקדמות ויוצרת התפתחות וחברות תוך הטמעת ערכי התנדבות בקהילה ועזרה הדדית ".

בתמונה : תומר דאהן מכתה ו1 באבן שוהם
צילום RITO PHOTOGRAPHY
בתמונה : תומר דאהן מכתה ו1 באבן שוהם
צילום RITO PHOTOGRAPHY