כותרת
> C;
1/1
נהריה

ביקור יו"ר ההסתדרות החדשה במרחב גליל מערבי.

נהריה נהריהפורסם: 22.06.20 , 10:58ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
תמונה ראשית צלם: RITVO PHOTOGRAPHYצילום תמונות: RITVO PHOTOGRAPHY

יושב ראש ההסתדרות, מנכ"ל ההסתדרות ובכירים נוספים ערכו היום ביקור מיוחד בגליל המערבי ונפגש עם עובדים רבים מהאזור.

יו"ר ההסתדרות: "כניסה נוספת לסגר תמוטט את המשק ותהווה גזר דין מוות על מקומות העבודה"

יו"ר ההסתדרות ארנון בר-דוד, ערך היום (א') ביקור מיוחד באזור הגליל המערבי, במהלכו נפגש עם העובדים והוועדים במרחב וסייר במספר מקומות עבודה מרכזיים במרחב.

לסיור התלוו מנכ"ל ההסתדרות ורמ"ט יו"ר ההסתדרות עו"ד אופיר אלקלעי, יו"ר מרחב גליל מערבי אשר שמואלי, יו"ר נעמת במרחב עופרה כהן אלקיים, יו"ר אגף ארגון ומרחבים אבי יחזקאל, מנכ"ל האגף רפי סדן ובכירים נוספים.

אשר שמואלי יו"ר מרחב גליל מערבי ועופרה כהן אלקיים קיבלו את פניו של יו"ר ההסתדרות החדשה ארנון בר דוד, אשר שמואלי ועופרה יו"ר נעמת במרחב הכינו סיור מרתק של הגליל המערבי מגבול הצפון ועד שטראוס והראו את הצפון ועוצמתו.

בר-דוד החל את ביקורו בהיכל התרבות המחודש בעיר נהריה ונפגש עם עובדי ההסתדרות במרחב גליל מערבי. יו"ר ההסתדרות קיבל סקירה על הנעשה במרחב מיו"ר המרחב אשר שמואלי ומיו"ר נעמת במרחב עופרה אלקיים כהן . יו"ר ההסתדרות סקר בפני העובדים את מצב המשק ואת מצב המגזר הציבורי בתקופת הקורונה וציין כי משימתו הנוכחית היא למנוע מן המשק להיכנס לסגר נוסף. בר-דוד הדגיש כי "כניסה נוספת לסגר תמוטט את המשק ותהווה גזר דין מוות על מקומות העבודה".

בהמשך היום פקד יו"ר ההסתדרות את מפעל מחלבות שטראוס בפארק תעשיות בר לב. בר-דוד נפגש עם הנהלת המפעל, עם ועד העובדים ועם העובדים במקום. הנהלת מחלבות שטראוס הציגה בפני היו"ר ובכירי ההסתדרות סרטון על מפעל שטראוס מימיו הראשונים כמחלבה משפחתית ועד ימינו. מנכ"ל מחלבות שטראוס, רענן קובלסקי סקר את מצב המפעל נוכח משבר הקורונה והתגאה ביחסים המצוינים עם ועד העובדים וההסתדרות.

מאוחר יותר ערך יו"ר ההסתדרות ביקור במרכז הרפואי לגליל בנהריה, ונפגש עם הנהלת המרכז הרפואי, ועד מנהל ומשק ופרא רפואיים, ועד אחים ואחיות וועד הרופאים. ד"ר מסעד ברהום, מנהל המרכז הרפאי לגליל, הציג בפני בר-דוד את מצב בית החולים והדגיש כי הוא המעסיק הגדול ביותר בגליל.

את הסיור חתם יו"ר ההסתדרות באסיפת פורום ועדים מרחבי במרחב גליל מערבי. יו"ר ההסתדרות ציין בפניהם כי מדובר לדעתו בחבל הארץ היפה ביותר ובכל פעם שהוא מגיע לאזור הוא מתמלא גאווה מהקשר המיוחד בין המרחב לוועדים. כמו כן אמר: "אנחנו מהמרכז כמהים להגיע לנוח ולבלות באתרי הנופש ואילו אתם גרים פה וזה שלכם. אני נכנס בשנת המאה מאז הוקמה ההסתדרות ואני אכן רוצה לשנות את התפיסה של אזרחים כאשר הם עוברים בארלוזורוב בת"א היכן שהבית המרכזי שלנו שכולם ידעו שהאנשים שבבית הזה הם אינם אוכלי חינם והם פועלים למען עובדים ימים ולילות ודואגים להם, האנשים בארלוזורוב הם יצירתיים .ההסתדרות חזקה שכולנו נהיה גאים בה."

ארנון בר דוד, יו"ר ההסתרות החדשה ,אופיר אלקלעי, מנכ"ל ההסתדרות החדשה , אשר שמואלי יור הסתדרות החדשה במרחב, עופרה אלקיים כהן יו"ר נעמת במרחב