כותרת
> C;
1/1
ספורט

בית"ר נהריה צירפה שני שחקנים חדשים לסגל הקבוצה

נהריה ספורטפורסם: 19.12.19 , 08:58ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

בית"ר נהריה שעד כה היא הפתעה נעימה בליגה ב' צירפה אמש (יום רביעי) שתי שחקנים חדשים לסגל הקבוצה הקיים מדובר בשחקנים מאי בר גיל שפתח את העונה בבני זלפה מליגה א' ואת השחקן מנאע רמזי שמגיע מקבוצת מג'ד אל כרום .

בית"ר נהריה (ליגה ב')

הקבוצה שעד כה היא הפתעה נעימה בליגה ב' ונמצאת בצמרת טבלת הליגה של ליגה ב' צפון א החליטה שהגיע הזמן לחזק מעט את הסגל הקיים להמשך עונת המשחקים בליגה ,אמש צירפה הקבוצה את השחקנים מאי בר גיל ומנאע רמזי שבקבוצה מקווים שבעזרת שתי השחקנים קבוצת הכדורגל של בית"ר נהריה תמשיך להיות פקטור בצמרת הליגה ואף לנסות מעבר לכך שבסיום העונה תתברג הקבוצה בפלייאוף העליון בתום הליגה הסדירה של העונה .

מנהל הקבוצה אבי כץ התייחס להחתמה של השחקנים – אני מברך את השחקנים החדשים על החתימה במועדון ומאחל להם המון הצלחה במשחקי הליגה ,כולי תקווה שהשחקנים החדשים יתרמו רבות למען הצלחת הקבוצה והמאמן ג'קי שריקי .

מחר יום שישי 20.12 תצא הקבוצה למשחק חוץ לא קל מול צעירי סכנין ששתי השחקנים החדשים יכללו בסגל הקבוצה למשחק והמאמן יחליט עם להשתמש בהם כבר במשחק הקרוב .

בנושא אחר ממאזן הקבוצה הורד 3 נקודות זאת בעקבות פירוק קבוצת אחווה ירכא מהליגה כזכור נהריה ניצחה את ירכא ובעקבות פירוקה של ירכא לנהריה 3 נקודות אותם היא השיגה על ירכא .

בתמונה - מנהל בית"ר נהריה אבי כץ יחד עם השחקן החדש  מנעא רמזי

צילום - מועדון הכדורגל בית"ר נהריה