כותרת
> C;
1/1
לימודים

במרכז תקוותנו נהריה יש פתרונות טכנולוגיים מתקדמים.

נהריה לימודיםפורסם: 18.03.20 , 10:15ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

מרכז תקוותנו הוא לא רק מרכז קהלתי לחוגים ברידג',ציור,קרמיקה, טאיקוונדו, קראטה, יוגה,קרקס,בית הספר למוסיקה שהוא בית שני להרבה מילדי נהריה ולתלמידים שהוכיחו את עצמם. מרכז תקוותנו בימים של שגרה נמצא בלב נהריה ונותן מענה להמון ילדים ומשפחות עם יחס אישי ומקצועיות.

במרכז תקוותנו נהריה יש פתרונות טכנולוגיים מתקדמים לקיום למידה מרחוק וללמידה פרטנית בחלק מהפעילויות והחוגים המוצעים לקהילת משתתפי החוגים.

בית הספר לבגרות בהנהלתה של חנה אלבז החל את דרכו במרכז תקוותנו בתחילת ספטמבר וכ- 100 תלמידים לומדים בו מדי שבוע לימודי פיסיקה לבגרות ברמה של 5 יח"ל, ובקרוב יחלו גם לימודי מתמטיקה.

חנה אלבז, מורה מנוסה לפיזיקה בעלת ותק רב שנים וניסיון הגשה לבגרות. ציוני תלמידיה בבגרות בפיזיקה נושקים ל-90 בממוצע, הגיעה לרשימת 20 המורים הטובים ביותר בארץ למקצועות המדעים והמתמטיקה, בעלת תואר שני בפיזיקת הקוואנטים בהצטיינות ומפתחת תוכנה מהטכניון.

בימים טרופים אלו, בהם נכפה על מרכז תקוותנו להפסיק פעילויות קבוצתיות גדולות ולצמצם את היקף הפעילות המוצעת לקהילה, משתמש המרכז בתוכנת למידה מרחוק לצורך לימודי הפיזיקה. כך שהתלמידים הרשומים ללימודי הפיזיקה יושבים בביתם עם המחשב האישי או עם הטלפון הנייד, וחנה אלבז נמצאת באולפן מקצועי ומאובזר בפתרונות המשוכללים והחדישים ביותר לצורך כך. השיעורים משודרים און-ליין לתלמידים הרשומים לשיעור בצורה אינטראקטיבית, התלמידים יכולים להשתתף בשיעור, לשאול שאלות ולקבל תשובות, הן ע"י כתיבה בצ'אט והן ע"י הרשאת מצלמה ומיקרופון במידת הצורך.

מהשיעורים שהתקיימו בשבוע האחרון דרך מערכת הלמידה מרחוק עולה כי התלמידים מרוצים מאוד מדרך הלמידה הזו ורואים בה אפשרות לשמור על שגרת הלימודים בימים לחוצים אלו לפני מבחני הבגרות.

בנוסף, לקראת הבגרות בפיזיקה מרכז תקוותנו משווק בימים אלו עם חנה 2 קורסים אינטראקטיביים און-ליין, בעצם מרתונים בפיזיקה, לכיתות יב' בנושא החשמל ולכיתות יא' בנושא המכניקה. כל מרתון יהיה בן 20 שיעורים אקדמיים למשך 10 ימים, שיכיל את כל חומר הלימוד לבגרות עם המורה הטובה ביותר, וכך סיכויי הצלחת התלמידים בבגרות יהיו גבוהים מאוד. הם יושקו במחיר מפתיע! כל הפרטים במרכז תקוותנו נהריה, רח' אחד העם 6, טל. 04-9926876.

סיגל כהן, מנהלת מרכז תקוותנו נהריה, ממשיכה לעבוד במרכז בימים אלו, ולתת שירות לתושבים המגיעים בפועל אליה למשרד ולאלו הפונים אליה בטלפון במהלך שעות היום.

בתקווה לימים של בריאות ושקט, יגאל דנינו, מנכ"ל עמותת קרן ילדנו מרכזי תקוותנו וצוות המנהלים והעובדים במרכז בנהריה מבקשים לאחל בהזדמנות זו חג אביב כשר ושמח לכל באי המרכז.

צילום : עידן טל תלמיד כתה יא' 

 

צילום : עידן טל תלמיד כתה יא'