כותרת
> C;
1/1
ספורט

בעירוני נהריה חזרו לאימונים

נהריה ספורטפורסם: 03.06.20 , 11:47ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

אחרי תקופה ארוכה ללא כדורסל ,חזרה אמש (יום שלישי) קבוצת הכדורסל של עירוני נהריה לאימונים לקראת חידוש הליגה שיחל ב20 ביוני.

קבוצת הכדורסל של עירוני נהריה מכינה עצמה לחידוש העונה של עונת 19-20,החניכים של דני פרנקו חזרו אמש לאולם בעין שרה ותחת מגבלות הנחיות משרד הבריאות בעקבות "נגיף הקורונה" החניכים של פרנקו מנסים לעשות הכל כדאי להיכנס כושר עד לחידוש הליגה שהאימונים עד כה מועברים על ידי מאמן הכושר של המועדון אסף שלום שינסה לעשות בתכנית האימונים שהשחקנים של נהריה יהיו חדים לחידוש הליגה וחלילה שלא יגרמו להם פציעות עקב לוח הזמנים הצפוף של המועדון בחודש הקרוב כדאי שעונת 19-20 תגמר בהכרעות על הפרקט ולא על השולחן הירוק .

דני פרנקו התייחס למצב הקבוצה ואמר – קודם כל אני שמח שכל החברה כאן למעט השינוי שהקבוצה עשתה עקב עזיבתו של ג'רל מקניל ,יש תכונה לקראת חידוש הליגה אני מקווה שהחברה יעשו את הכנה על הצד הטוב ביותר ונקווה לסיים את הליגה בצורה הכי טובה גם בשבלינו וגם בשביל קהל האוהדים של עירוני נהריה.

לקבוצה אמור להיות ב15.6 משחק אימון מול קבוצת מכבי תל אביב בהיכל בעין שרה ,כזכור כעת בעקבות הנחיות משרד הבריאות לעת עתה משחק האימון אמור להיות ללא קהל וכמו כן ללא קהל במשחקי הליגה עד להנחיות חדשות ממשרד הבריאות .

בנוסף לקבוצה הבוגרת גם מחלקת הנוער של אגודה חידשה פעילות לאימונים עבור כלל הקבוצות במחלקה שהאימונים נעשים על פי הכללים שהנחה משרד הבריאות .

צילום - מיכה פישנזון