כותרת
> C;
1/1
ספורט

בעירוני נהריה ערכו מסיבת עיתונאים לחידוש הליגה

נהריה ספורטפורסם: 08.06.20 , 09:58ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
צילום תמונות: מיכה פישנזון

חידוש ליגת העל בכדורסל מתקרבת בצעדי ענק , ובעירוני נהריה ערכו אמש (יום ראשון) מסיבת עיתונאים לקראת חזרת הליגה שתחל ב20 ליוני .

מועדון הכדורסל של עירוני נהריה ממשיך בהכנות לקראת חידוש המשחקים של עונת 19-20 אמש קיימה הקבוצה מסיבת עיתונאים דרך האפקלצייה "זום" בה לקחו חלק יו"ר המועדון מר ניסים אלפסי ,המאמן דני פרנקו וקפטן הקבוצה טוני גפני .

ראשון הנאומים במסיבת העיתונים הלא שגרתית שנעשתה כאמור דרך "הזום" היה יו"ר המועדון ניסים אלפסי שאמר – קודם כל כאיש ספורט מובהק במהלך שנים רבות תקופה כזאת לא זכורה לי אף פעם "הנגיף" הארור שיבש כל חלקה טובה בחיינו ועצוב לי על כך מאוד ,אנחנו מנסים לחזור לשגרה כמה שיותר מהר, המועדון מנסה לשמור על הצד הטוב ביותר על השחקנים על צוות האימון ועל כל מי שלוקח חלק פעיל במועדון הכדורסל שלנו למען הבריאות של כולם ,נקווה שעם חזרת המשחקים הקבוצה תשמח ולו במעט את האוהדים המסורים של נהריה ואת תושבי העיר שלנו .

דני פרנקו מאמן נהריה אמר – קודם כל אני שמח שרוב הסגל שלנו נשמר מלבד שחקן אחד שלא רצה לחזור לארץ מהסיבות שלו, צריך להחמיא למערכת שידע לשמור על הסגל שהיה כאן לפני פרוץ הקורונה ,לגבי המשך העונה יש תכונה אדירה בקבוצה ואני מקווה מאוד שנסיים את העונה הזאת בטעם טוב ככל הניתן ובחלק העליון של הטבלה .

בעניין אחר השבוע הודיעה הקבוצה על צירופו לסגל הקבוצה של השחקן אופק בן יעקב בן 26 ששיחק בקבוצת גליל עליון מהליגה הלאומית ,בעקבות משבר הקורונה נסגרה לעונה הנוכחית הליגה הלאומית וקבוצות ליגת העל יכלו לחזק את הסגלים בשחקנים מקבוצות הליגה לאומית ונהריה החזירה לשורותיה את בן יעקב שגדל במחלקת הנוער של האגודה וכעת אולי בעקבות כל המצב שנוצר עקב נגיף הקורונה בן יעקב יוכיח את עצמו שהוא אכן ראוי לשחק בליגת העל ויקח את הזדמנות בשתי הידיים .

בתמונה - יו"ר עירוני נהריה ניסים אלפסי
צילום - מיכה פישנזון