כותרת
> C;
1/1
נהריה

בשורה חינוכית נוספת: לראשונה – תוכנית "קרן קרב" תפעל בגני הילדים בנהריה

נהריה נהריהפורסם: 07.08.19 , 11:11ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

ממשיכים להעצים את תחום החינוך! בשבועות האחרונים קיים ראש עיריית נהריה, רונן מרלי מספר דיונים עם צוות אגף החינוך בעירייה ועם נציגי "קרן קרב" בסיומם הוחלט, לשלב לראשונה בנהריה את "קרן קרב" במסגרת הפעילות ב-87 גני הילדים ברחבי העיר.

תוכנית קָרֵב למעורבות בחינוך, פועלת לשינוי חינוכי – חברתי, המקדם צמצום פערים ומעודד שוויון הזדמנויות בחברה הישראלית באמצעות פעולות העשרה והעצמה במערכת החינוך ובפיקוח משרד החינוך. התוכנית מייסודה של קרן רש"י, פועלת ב-114 רשויות ובשנה"ל הקרובה, תפעל כאמור גם בנהריה.

ראש העיר, רונן מרלי: "ההשקעה בחינוך מתחילה כבר בגני הילדים. השנה יזכו ילדי נהריה ליהנות מחוגי העשרה איכותיים בפיקוח, המופעלים על ידי 'קרן קרב', שעד עכשיו פעלה רק בבתי הספר היסודיים. הכנסת 'קרן קרב' לגנים, תבטיח שוויון מלא בין ילדי נהריה תוך התחשבות ביכולות הכלכליות של ההורים לצד מתן חינוך איכותי לכל ילד וילדה וחשיפתם מגיל צעיר למגוון תכנים ועולמות ידע".

העלות השנתית להורים ששילמו עד כה את החוגים באמצעות התקשרות ישירה של נציגי ועד ההורים בכל גן עם מפעיל החוג תוזל בעקבות כניסת "קרן קרב". מעתה תשלום החוגים יתבצע באמצעות פורטל התשלומים של העירייה לנוחות ההורים ולא כפי שנעשה עד כה, דרך הצוותים החינוכיים בגנים.


תוכנית "קרב" פועלת בהצלחה בבתי הספר בעיר נהריה וכעת התוכנית תתחיל מגני הילדים כך שיישמר הרצף החינוכי במעבר בין הגן לבית הספר. התוכנית מבטיחה בחירה בין מגוון רחב מאוד של שיעורי העשרה בתחומים רבים, ליווי המדריכים על ידי מנחים פדגוגיים והשתלמויות מקצועיות.

התמונה להמחשה בלבד