כותרת
> C;
1/1
לימודים

בשחקים הכל מתחיל בחינוך לערכים

נהריה לימודיםפורסם: 24.09.19 , 13:13ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

בשחקים הכל מתחיל בחינוך לערכים, לב ליבו של בי"ס

ביום רביעי ביקרו מנחות חינוך חברתי קהילתי במנהל חברה ונוער - משרד החינוך יחד עם הממונה על החינוך החברתי קהילתי הגב' דבורה בן ששון במחוז צפון בבית ספרנו "שחקים".

המנחות סיירו בנקודות מרכזיות ומשמעותיות הנוגעות לחינוך החברתי והערכי והבלתי פורמלי: חדר זיכרון ומורשת לאומי, חדר חינוך חברתי ערכי המשמש את ראש תחום החינוך החברתי, רכזת מעורבות חברתית ומועצת התלמידים ובחדר ההכנה לצה"ל המרשים.

נציגי תלמידי המועצה: בר דמרי ועידן טל משכבת י"א ליוו את הביקור ובכל חדר תיארו את הפעילויות הערכיות המתקיימות בו והתרומה לחינוך לערכים. מנהלת החטיבה העליונה הגב' מילה זגורי בירכה את הנוכחים ושיבחה את תחום החינוך החברתי כשקראה לו בשם "לב ליבו של בית הספר".

רויטל אסף, מנחה חינוך חברתי ממחוז צפון סיכמה את המפגש ואמרה: "בית הספר שם דגש ניכר בהובלת חינוך חברתי וערכי, בחינוך למנהיגות, במעורבות חברתית פעילה בקהילה ובהכנה מיטבית לצה"ל ובכך מהווה מודל מעורר השראה בתחום".

ד"ר אבי מנשס מנהל בית הספר הוסיף ואמר כי "אנו רואים בחינוך החברתי ערכי את מהות ועיקרו של בית הספר וכל הנעשה בו מנוהל סביב נושא זה, שהרי ללא בסיס איתן של ערכיות, נורמת התנהגות, מעורבות חברתית ועשייה חברתית,לא ניתן לבנות אבני יסוד לחברת מופת".

צילום באדיבות בי"ס למצוינות ומנהיגות חברתית שחקים
 

 

צילום באדיבות בי"ס למצוינות ומנהיגות חברתית שחקים