כותרת
> C;
1/1
ספורט

גברו על האקס: עירוני נהריה ניצחה את אילת ואריק אלפסי

נהריה ספורטפורסם: 08.10.19 , 07:58ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

אמש (יום שני ) החלה עירוני נהריה את עונת 2019-2020 בליגת העל במשחק חוץ מול קבוצת הפועל אילת אותה מאמן אריק אלפסי שאימן בעברו בעירוני נהריה ,הסגולים לא התרגשו מהפיקנטריה מול המאמן אלפסי וחזרו מהעיר הדרומית עם ניצחון בתוצאה 63:61 ופתחו את עונת הכדורסל החדשה ברגל ימין .

אחרי שהייתה הלהיט החם במשחקי טרום העונה פתחה עירוני נהריה באופן רשמי את עונת הכדורסל 19-20 במשחק חוץ מול הפועל אילת אותה מאמן העונה לא אחר מאשר אריק אלפסי שהיה מאמן עירוני נהריה בשלוש שנים האחרונות במועדון הסגול .

נהריה פתחה את המשחק בצורה אנמית משהו ואילת תרגמה זאת לעלות ליתרון מוקדם מהצפוי ובתום סיום הרבע הראשון נהריה יורדת בפיגור בתוצאה 23:14.

גם ברבע השני המארחים מאילת עשו כרצונם על הפרקט ועלו באמצע הרבע ליתרון דו ספרתי מנהריה ובתום המחצית הראשונה התוצאה על לוח התוצאות הראה 41:28 לזכות הקבוצה מאילת .

במחצית השנייה ראינו על הפרקט עירוני נהריה שונה בתכלית מהמחצית הראשונה הסגולים שמרו היטב ואט אט נגסו בפער בזכות סלים של גף אדריאן ואיגור קולשוב בדרך למהפך שנגמר ביתרון סגול בתום הרבע השלישי 50:47 לזכות הסגולים .

הרבע האחרון היה כדורסל רע לעין מבחינת סקור נקודות מצד שתי הקבוצות אך נהריה הייתה בשליטה מלאה על הפרקט 3 דקות לסיום לוח התוצאות הראה 61:53 לזכות הסגולים ונראה שהניצחון בכיס של הסגולים ,אך באילת לא אמרו נואש וקיזזו את הפער בהדרגה והדרמה הלכה לשניות הסיום אך שם נהריה לא איבדה את הראש ובסיום הסגולים של דני פרנקו חוגגים ניצחון פתיחת עונה בתוצאה 63:61 על קבוצת הפועל אילת .

קלעו לזכות נהריה במשחק – ווטראס 13, גף אדריאן 12,מקניל 12,משגב 8,שגב 6, גפני 6,קולשוב 6.

המאמן פרנקו אמר לאחר המשחק – קודם כל כיף לפתוח עונה חדשה ברגל ימין ,היה פה משחק לא קל בכלל מול קבוצה עקשנית שמח שהחבורה שלי שיחקו טוב יותר במחצית השנייה והניצחון אך ורק שייך שלהם , אנחנו רק בפתיחת העונה ויש עוד מלא דברים לשפר אבל תמיד טוב לעבוד בהרגשה חיובית ועוד אחרי ניצחון ממשחק שכזה ,מאמין שנהיה קבוצה טובה שתמצא את הדרך והשיטה הטובה לה להמשך עונת המשחקים .

ביום שני הקרוב 14.10 תארח עירוני נהריה למשחק בית במסגרת המחזור ה2 את קבוצת נס ציונה .

בתמונה - שחקן עירוני נהריה דומיניק ווטרס

צילום - מיכה פישנזון

בתמונה - שחקן עירוני נהריה דומיניק ווטרס 

צילום - מיכה פישנזון