כותרת
> C;
1/1
תרבות ופנאי

ג'קוזי דגמים וכל מה שאתם צריכים לדעת

נהריה תרבות ופנאיפורסם: 28.06.23 , 09:17ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

המילה "ג'קוזי" כבר מזמן הפכה להיות שם נרדף לרגיעה ויוקרה. עבור בעלי בתים רבים, ג'קוזי אישי משמש למקום המפלט החשוב ביותר בביתם, מקום להירגע בו לאחר יום ארוך. עם דגמים רבים זמינים בחירת הג'קוזי המתאים יכולה להיות חוויה מאד מאתגרת. אך עם ההדרכה הנכונה, אתם יכולים בקלות לצלוח את התהליך בצורה חלקה.

ג'קוזי דגמים – מאיפה מתחילים?

לפני שנעמיק בתהליך בחירת הג'קוזי חשוב להבין את היסודות. המונח "ג'קוזי" הוא שם מותג שהפך למונח כללי לכל ג'קוזי או ספא. לעתים קרובות משתמשים במונחים אלה לסירוגין, אך ישנם הבדלים קלים.

ג'קוזי הוא בדרך כלל מעץ ובעל מנגנון פשוט להזרמת מים. ג'קוזי ספא, לעומת זאת, נוטה להיות עשוי מאקריליק או פיברגלס ומצויד בסילונים לאפקט עיסוי. כאשר אנו מדברים על ג'קוזי, אנו מתכוונים לגרסה היוקרתית של הספא הכוללת לרוב תכונות מתקדמות יותר כמו תצורות סילון שונות, ומערכות בקרה מתוחכמות.

מה חשוב לקחת בחשבון בזמן בחירת ג'קוזי דגמים ועיצובים שונים?

אם הגעתם לרגע בו אתם מחליפים את האמבטיה בבית לג'קוזי, או פשוט מתכוונים להתקין על גג הבית או לצד הבריכה ג'קוזי ללא ספק אתם ברגע מרגש, ושיפור איכות החיים. אך חשוב לקחת מספר פרמטרים מהותיים בבחינת הדגמים:

  • גודל ומקומות ישיבה

הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון הוא הגודל של הג'קוזי וכמובן גם סידור הישיבה של השוהים בו. גורמים אלו נקבעים בעיקר על ידי השטח הפנוי ומספר האנשים הצפויים להשתמש בו באופן קבוע. ג'קוזי נע בין יחידות קטנות ואינטימיות המיועדות לשני אנשים ועד לדגמים גדולים שיכולים להכיל שמונה או יותר בהנחה ומדובר על ג'קוזי שאינו מיועד לשימוש של זוג בלבד.

  • מערכות סילון

מערכת הסילון היא מאפיין בסיסי וחשוב בכל דגם של ג'קוזי. הסילונים מספקים את אפקט העיסוי המרגיע והטיפולי שג'קוזי ידועים בו. חשוב לקחת בחשבון לא רק את מספר הסילונים, אלא גם את מיקומם, יכולת ההתאמה וסוגי העיסוי שהם מציעים.

  • חומרי גלם

חומרי הגלם מהם הג'קוזי בנוי משפיעים באופן משמעותי על עמידותו, התחזוקה והעיצוב שלו. אקריליק ופיברגלס נפוצים בשל עמידותם וקלות התחזוקה שלהם. ג'קוזי העשוי מעץ יכול להיות מושך ויזואלית אך דורש תחזוקה רבה יותר.

  • חסכון באנרגיה

הפעלת ג'קוזי יכולה להוסיף משמעותית לחשבונות החשמל והמים שלכם. לפיכך, כדאי לשקול דגמים חסכוניים באנרגיה שיש להם בידוד טוב, מערכות חימום יעילות וכיסויים למניעת איבוד חום כאשר אינם בשימוש.

  • תכונות נוספות

דגמי ג'קוזי מודרניים מגיעים עם מגוון תכונות נוספות כגון תאורה ומערכות סאונד מובנות, שליטה בסמארטפון, מערכות טיהור מים ועוד. למרות שתכונות אלה יכולות להוסיף לעלות, הן יכולות גם לשפר את החוויה הכוללת.

אל תתפשרו על איכות ומקצועיות

כל רכישה של ג'קוזי דגמים וסגנונות חייבת להגיע לאחר סקר שוק נרחב וכמובן קבלת המלצות וחוות דעת. חשוב שלא תתפשרו על איכות, מקצועיות ובכלל תדעו שאתם בידיים הטובות ביותר.

גם רכישה של מוצר כמו ג'קוזי מחייבת את הבטיחות הגבוהה ביותר עבורכם ובכלל, את היכולת ליהנות ממוצר שילווה אתכם לשנים ארוכות וטובות.