כותרת
> C;
1/1
נהריה

גשר מיתרי עד נפתח רשמית

נהריה נהריהפורסם: 27.03.19 , 20:49ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

גשר הולכי הרגל "מיתרי עד" נפתח השבוע רשמית. הגשר נבנה מעל כביש 4, המחבר בין פסאז' תחנת הרכבת ושדרות הגעתון מצד אחד, לקניון ארנה ולשכונת אוסישקין הצעירה מצדו האחר. הגשר שתוכנן על ידי האדריכל דוד כנפו, הוקם בגובה של כשישה מטרים מעל פני הכביש ומשתרע לאורך 140 מטרים, כשהתורן ממנו נמתחים המיתרים, מגיע לגובה של 50 מטרים ונראה היטב לבאים אל העיר מכל הכיוונים.

ראש העיר, רונן מרלי: "אני מברך על פתיחת הגשר שמאפשר תנועה בטוחה של הולכי רגל מעל כביש 4. הגשר יסייע בפיתוח כל מתחם פסאז' הרכבת שצפויים להיפתח בתחומו בתי עסק נוספים. במקביל, מדובר בבשורה לעסקים הרבים לאורך שדרות הגעתון וכן לבית המלון שפועל במתחם".

מנכ"ל קבוצת ארנה, סטפן טויזינגר: " אנו שמחים וגאים מאוד לפתוח במשותף: עיריית נהריה וקבוצת ארנה סטאר – את גשר המיתרים שבנייתו נמשכה מספר שנים, כאשר קבוצת ארנה השקיעה כ-5 מיליון שקל מתוך ההשקעה הכוללת של בנייתו. גשר המיתרים, מספק חיבור אופטימלי בין שדרות הגעתון לקניון ארנה נהריה ומאפשר גישה מהירה ובטוחה מעל הכביש המרכזי והסואן. הגשר יאפשר גם גישה נוחה לקומה השנייה של הקניון ובכך יגביר את מספר המבקרים. פתיחת הגשר מהווה צעד נוסף בהתחדשות של העיר, וקניון ארנה נהריה שמח להיות חלק מפיתוח זה".

גשר חדש נפתח. ראש העיר רונן מרלי ומנכ"ל קבוצת ארנה, סטפן טויזינגר

צילום: עיריית נהריה