כותרת
> C;
1/1
ספורט

דובר מועדון הכדורסל עירוני נהריה במשבר הקורונה

נהריה ספורטפורסם: 30.03.20 , 09:07ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

דרך העיניים שלו

כבר שנים רבות שבן אלירן הוא הדובר של עירוני נהריה בכדורסל, בכתבה הבאה שלפניכם מספר בן איך "נגיף הקורונה" השפיע עליו באופן אישי ועל הקבוצה שהוא כל כך אוהב .

שמי בן אלירן , בן 33 ואני דובר מועדון הכדורסל עירוני נהריה .

בהתחלה חשבנו שנגיף הקורונה שהחל בסין זה דבר חולף כמו כל שפעת והמועדון חישב מסלול לגבי האימונים , המשחקים שאמורים להיות , היינו רגע לפני משחק בית מול הפועל גלבוע/גליל

נערכנו למשחק בצורה דיי קיצונית ללא קהל שזה בפני עצמו משהו דיי לא הגיוני ,

הקהל שלנו זה השחקן השישי שתמיד היה הדחיפה , שהרים את השחקנים

ואפרופו שחקנים הם משחקים בשביל הקהל הזה .

אז כאמור גם המשחק הזה בוטל בסופו של יום ולאחר מכן נקלענו למציאות חדשה , תחילה נאמר לנו שההנחיות הם להתאמן עד עשרה שחקנים , לאחר מכן עד חמישה

משם שלושה ושניים ואז אימונים אישיים בלבד ולבסוף אין אימונים ויש לסגור את היכל הספורט לפעילות . מיום ליום התעדכנו לגבי המשכיות הליגה וההשלכות שהולכות להיות בהמשך .

כנסנו את השחקנים לשיחה שמרנו על ההנחיות של 2 מטר ואף יותר , ובישרנו להם את החלטת המנהלת ואיגוד הכדורסל .

המציאות של היום אחרי : כיום כמעט כל השחקנים נמצאים פה , ג'רל מקניל חזר לארה"ב למשפחתו . המועדון וראשי המועדון נמצאים בקשר עם השחקנים ,אמנם הליגה הופסקה אבל אנחנו תמיד פה בשביל השחקנים .

אישית עד להפסקת הליגה זו הייתה עונה מטורפת מצד אחד הגענו לגמר גביע המדינה

שזה מעמד היסטורי מרחק פסיעה מלהניף פעם ראשונה במועדון גביע כלשהו , ומצד שני חוסר יציבות , לא מבחינת הפסדים וניצחונות אלא מזל , ג'רל נפצע , ניב נפצע ואז טראוויס שגם החמיץ את הגביע , דיימון עם השפעת בגמר גביע שכנראה אף אחד מחוץ למועדון לא ידע על זה . אבל מחוץ לבעד העדשה והעיתונים וכו לא רואים את הרוח שהייתה בקבוצה הזו , וזה משהו שבכל פעם הדהים אותי מחדש .

שחקנים כל הזמן היו חיוביים , כל הזמן החיבור בין השחקנים הוותיקים לבין צעירים הייתה נהדרת , המנהיגות השקטה של טוני הלחימה הבלתי מתפשרת של איתי ,

ניב משגב שמפלס את דרכו בזכות בליגה הזו זה לא מה בכך .

חבר שאל אותי לא מזמן מה היה קורה אם לא היה את כל "הקורונה" אז מבחינת המועדון

אני חושב שהיינו בדיוק ביציאה לישורת של הסיבוב השלישי

דברים היו מתחברים לטובה ככה אני מאמין לפחות לזכותה של הקבוצה וגם הקהל היה נהנה מהקבוצה שנבנתה העונה בנהריה אך לצערי הרב המגפה הנוראית הרסה את כל העונה והליגה הושבתה עד להודעה חדשה .

בפן האישי – הייתי ממשיך לעבוד קשה בכל החזיתות גם כדובר הקבוצה הבוגרת והן במחלקת נוער שאני מאמן בה 2 קבוצות , נערים א' וילדים א' ובנוסף בבית הספר לכדורסל בנים בנות מכיתות א' ועד ו' ופרויקט של גני חובה .

אני שולח מפה לכל עם ישראל , לכל אוהדי הכדורסל ואוהדי נהריה שנעבור את הימים הללו בשלום ובבריאות איתנה .

צילום - מועדון הכדורסל עירוני נהריה