כותרת
> C;
1/1
נהריה

האופן הפנימי ורוטרי חילקו מלגות בסך 309 אלף שקלים

נהריה נהריהפורסם: 20.10.21 , 10:53ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

בטקס חגיגי ומרגש שנערך ביום חמישי שעבר באשכול פיס נהריה, חילקו מועדוני רוטרי והאופן הפנימי נהריה, מלגות ל-39 סטודנטים וסטודנטיות, בסכום כולל של 309 אלף שקל.

האירוע התקיים במעמד רונן מרלי- ראש עיריית נהריה, אילן וקנין- ראש מנהל חינוך וקהילה, סוהא פאהום- יו"ר הקרן, אלעד סלע- נשיא מועדון רוטרי, רוחי ליסיה- יו"ר הקרן של האופן, אבי זיגלמן- יו"ר הקרן של רוטרי, איציק קירשנבאום- עוזר נגיד האשכול, מנהלי בתי הספר העל יסודיים, דורית חילאי- מנהלת מדעים ואמנויות, מנהל חטיבה עליונה שי אלבז דרור מדעים ואומניות ואסנת בירנבוים- מנהלת מח"ט פסגות, מקבלי המלגות ובני משפחותיהם, חברי רוטרי והאופן הפנימי.

משפחות התורמים, הגברת יהודית אדלר אשתו של אהרון אדלר ז"ל שהיה חבר מועדון רוטרי ואמא של מיכל אדלר ז"ל שנפטרה בטרם עת.

בתו וחתנו של דויד טולדנו ז"ל שהיה חבר ברוטרי ונפטר ממחלה קשה, משפחתו של משה זרקא שעזב אותנו בטרם עת.

ציפי כהן אשתו ושירי בתו של אלי כהן ז"ל חבר מועדון שנפטר ממחלה קשה, כמו כן כבד בנוכחתו ראובן משכית חבר מועדון בעלה של רחל משכית ז"ל שמידי שנה נותן מלגה על שם,לזכר רחל משכית ז"ל זוגתו ואם ילדיו שכה הייתה אהובה על כולם. היה טקס מרגש במיוחד.

את הערב הנחה בחן יוסי זיגלמן, חבר מועדון רוטרי.

חנה קופר, נשיאת האופן שלחה את ברכותיה למלגאים משנבצר ממנה להגיע לאירוע.

בחלק האומנותי הופיע לירי זיגלמן, נכדתו של יוסי זיגלמן.

הפליאו להנעים את הערב בשירתם הצמד ענבל משה ופרנקו סימון, חברי להקת "אחי ישראלי" מבית היוצר של המרכז לאומנויות הבמה של מתנ"ס נהריה בניהולו של חנן עבדה.

את הערב פתח יוסי זיגלמן: "המלגות המחולקות הערב הן בסכומים משמעותיים, רובן בסכום של כ-10 אלף שקלים, סכום המכסה שכר לימוד של שנה באוניברסיטה או במכללה.

הדבר השני, כל מקבלי המלגות נדרשים לתרום לקהילה, כך שאנחנו מסייעים גם לסטודנטים מקבלי המלגות ולא פחות חשוב מכך, לעשרות רבות של תלמידים בנהריה בבתי הספר התיכוניים ובחטיבות הביניים, בעזרה לימודית משמעותית ומקדמים אותם בלימודים.

לרבים מהם העזרה הזאת מעניקה זכאות לתעודת בגרות.

בכך אנחנו תורמים את תרומתנו הצנועה להעלאת אחוז הזכאות לבגרות בעירנו.

בין השאר הודה יוסי זיגלמן ליו"ר קרן רוטרי נהריה לשעבר, משה זרקא ז"ל שהיה הרוח החיה ועזב במפתיע, על תרומתו רבת השנים ועוד בטרם סיים את כל מפעליו, ולאבי בן הרוש, העושה ימים כלילות למען מיזם "מרוטרי באהבה והוא מיוזמי המיזם".

"פרויקט רוטרי נהריה באהבה" מתקיים מזה 9 שנים בעזרת אנשים רבים.

מיזם רוטרי באהבה נהריה ממשיך לפעול גם בצל הקורונה, בשנת הנשיאות הנוכחית יפעל הפרויקט תחת הסיסמא של רוטרי מייצר הזדמנויות ופותח דלתות.

מועדוני הרוטרי והאופן הפנימי פועלים השנה ובכללם פרויקט רוטרי באהבה בסימן "שרות למען הקהילה" ויעשה שינוי מהותי בחייהם של התלמידים והסטודנטים שייטלו חלק בפרויקט זה שימשך גם בשנת הלימודים 2021-2022.

ראשון המברכים היה רונן מרלי, ראש העיר נהריה אשר הדגיש כמה חשוב החינוך.

כמו כן, הרים על נס את פעילות שני המועדונים רוטרי והאופן הפנימי הפועלים בעיר על בסיס התנדבותי מלא ומסייעים לגופים רבים בעיר והדגיש אילו אנשים מדהימים נמצאים באולם וכמה הוא מעריך את עשייתם.

לסטודנטים אמר שהוא מאמין שזו התקופה היפה ביותר בחייהם והמלגות יעזרו לכל סטודנט לרכוש ידע בצורה המיטבית ולחזור לנהריה לממש את ייעודו.

כמו כן, נשאו דברי ברכה הגב' רבקה זיגלמן, כניצגת האופן דורית חילאי מנהלת רב תחומי למדעים ואומנויות.

בתום דברי הברכות חולקו 39 המלגות לסטודנטים וסטודנטיות שנבחרו על ידי הוועדות של שני המועדונים בקפידה.

המלגות חולקו ע"י רוחי ליסיה- יו"ר הקרן של האופן הפנימי שאף נשאה דברים וסיפרה על המלגות ומשמעותם לגבי הסטודנטיות, אבי זיגלמן- יו"ר הקרן של הרוטרי, אילן וקנין- מנהל אגף חינוך וקהילה, אלעד סלע- נשיא רוטרי נהריה.

זה המקום לציין ששני המועדונים שוקדים על חלוקת מלגות לסטודנטים מזה שנים רבות.

בתום חלוקת המלגות הוזמנה ירדן אלון, נציגת הסטודנטים שהודתה בשם הסטודנטים מקבלי המלגות וסיפרה על מקרים שליוו אותה במהלך השנה ועד כמה היא מרגישה שזכתה להיות חלק מהפרויקט הכל כך חשוב.

צילום RITVO PHOTOGRAPHY

נשות האופן הפנימי

חלק מחברי מועדון רוטרי