כותרת
> C;
1/1
תרבות ופנאי

האירוע החגיגי לרגל חגיגות 60 שנות פעילות למלון שטרקמן

נהריה תרבות ופנאיפורסם: 19.06.19 , 09:03ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

ביום ה' התקיים אירוע חגיגי לרגל חגיגות 60 שנות פעילות למלון שטרקמן בנהריה,

מלון בוטיק אשר מדורג בציון 9.3 מכלל המלונות באתר בוקינג.

המלון, אשר מנוהל ע"י בנות הדור השלישי למשפחת שטרקמן ובראשן המנכ"לית שירן שטרקמן אירח כ 150 אורחים בהפקה של חברת פאוואו, כאשר בכניסה לאירוע ניגנו שלושה נגנים קלאסיים את מיטב הקלאסיות הישראליות. במהלך האירוע התרשמו האורחים מחדרי קונספט ייחודים אשר הוקמו במיוחד וכללו חדר ברוח שנות ה 40 (עת הוקם המלון) וכן חדר אשר מאובזר בכובעים, משקפי שמש וכן אביזרים לים. האורחים הצטלמו באמצעות מצלמת פולוריד, כחלק מהעובדה כי נהריה הייתה ונותרה עיר חוף יפהפייה.

בנוסף, האורחים באירוע התרשמו מהאוסף הייחודי של פריטים היסטוריים אשר נשמרו מיום הקמתו של המלון ואשר כוללים תמונות, כובעים ייחודים משנות ה 40 וכן מזוודות אשר נשמרו כפי שהיו, כל זאת כחלק מהרצון של בנות משפחת שטרקמן לשמור על אותנטיות גם שנים רבות לאחר שהמלון פועל.

במהלך האירוע נשא דברים מנכ"ל משרד התיירות מר אמיר הלוי אשר אמר כי "הייתי פה לפני מספר שנים ופגשתי את משפחת שטרקמן, ונתפסתי. אין הרבה מקרים של משפחה שהרבה שנים שומרת על סטנדרטים גבוהים, כמו גם מחויבות למצוינות. אין תחליף למלונות קטנים, וחשוב לנו לקדם את התיירות של מדינת ישראל, ואזור הצפון בפרט, חשוב לנו שתמשיכו להאמין בתיירות".

בנוסף נשא דברים גם ראש העיר מר רונן מרלי, כאשר ציין כי מלון שטרקמן מהווה גאווה גדולה לעיר נהריה זה 60 שנה, ובמעמד הדברים הגיש ראש העיר שי מתנה לשירן ואורנה שטרקמן, על פועלן.

באירוע נכחו גם ראש עיריית נהריה מר רונן מרלי וכן ראש העיר היוצא, מר ג'קי סבג.

עוד נכחו: אירית וורטהיימר, שוש סלע (חברת סלע בינוי אשר בונה בכל בארץ), צביה זוגלובק, אורי ירמיאס (בעלים של מסעדת אורי בורי בעכו)

משפחת אופנהיימר (בעלי מסעדת פינגווין המיתולוגית בעיר)

קרדיט תמונות – מיקי אלקובי

קרדיט תמונות – מיקי אלקובי  

 
בנות משפחת שטרקמן עם ראש העיר רונן מרלי ומנכל משרד התיירות אמיר הלוי , האירוע החגיגי לרגל חגיגות 60 שנות פעילות למלון שטרקמן

קרדיט תמונות – מיקי אלקובי