כותרת
> C;
1/1
סטיילינג ועיצוב הבית

הדברים הקטנים שישדרגו לכם את המטבח

נהריה סטיילינג ועיצוב הביתפורסם: 29.10.23 , 11:10ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

כשהלב שלנו פתוח ומתפקד במיטבו, החיים שלנו טובים יותר. זה נכון לגבי הגוף שלנו, הן ברמה הפיסית והן ברמה הנפשית והרגשית, וזה נכון לא פחות לגבי הבית שלנו. במקרה של הלב, אנחנו צריכים להיות רגישים ואכפתיים כלפי הרגשות שלנו, ולשמור על כושר גופני בשביל שהלב יעבוד. במקרה של הבית, זה כבר משהו אחר, כי הלב של הבית זה ללא ספק המטבח.

אז איך מטפחים את הלב של הבית? איך משדרגים את המטבח ודואגים שיהיה לנו נעים בו? ובכן, אנו נציע לכם רשימה קטנה ומפתה של מוצרים ועזרים למטבח, כאלו שהופכים כל מטבח ללב אמיתי, מקום נעים, מפנק, שכיף לשהות בו, לבשל בו, ולהאכיל בו.

4 מוצרים – והמטבח שלכם משודרג!

  1. שטיחי PVC למטבח – הרצפה של המטבח צריכה להיות נקייה. זה ממש סימן ההיכר של מטבח שמח. רק תנסו לדמיין את הרצפה של המטבח כשהיא מטונפת. זה הרי אחד הדברים הכי פחות מזמינים והכי מרתיעים, בטח בכל מה שנוגע לאוכל. שטיחי ה-PVC לא רק שומרים על אזורים שלמים ברצפת המטבח נקיים למשעי ולדבעי, אלא שהם גם מוסיפים חן ויופי למטבח כולו. השטיחים והשטיחונים הללו מגיעים בשלל צבעי הקשת, ובמגוון אדיר של דוגמאות, ויכולים להפוך את המטבח שלכם לנעים לעין ונקי יותר בו זמנית, בלי שום מאמץ, ובמחיר שווה לכל נפש.
  2. סט סירים איכותי – אחד התסמינים הבולטים במטבח ישן ולא מטופח זה מחסור בסירים בגדלים הנכונים, ואפילו עוד יותר – מחסור במכסים נוחים. אולי הגודל לא נכון, אולי המכסה מעט סדוק או שבור, ופעמים רבות התפסן של המכסה נשבר כבר ממזמן. זה לא נוח, לא נעים, ולא מזמין. מה יותר חשוב בבישול מאשר הכלי שמבשלים עימו, שהרי בלי כלי אי אפשר לבשל כלל. לכן, כלל אצבע בשדרוג המטבח, זה סט סירים ומחבתות איכותי, מלא, שלם, וכייפי. זה ישדרג לכם את איכות הבישול ואת איכות החיים.
  3. סכין טובה – הבסיס של הכל, בקו אחד עם כלי הקיבול לבישול (סירים ומחבתות), זה ללא ספק הסכין. אין מה לעשות, אנחנו חותכים דברים כדי להכין אותם למאכל. ירקות, פירות, בשר, דגים, גבינות, הכול עובר תחת להב הסכין, ויותר נכון להבים שונים של סכינים שונות. סט סכינים, או לפחות סכין או שניים באיכות גבוהה מאוד, יהפכו את המטבח שלכם לנוח הרבה יותר, וזה מהווה שדרוג רציני, והשקעה שווה שמחזיקה הרבה שנים.
  4. מכונות פסטה – התחלנו עם שטיחי PVC למטבח, מוצר פשוט ומובן מאליו, והנה אנו מסיימים במכונת הפסטה, מוצר ייחודי ולא מובן מאליו בכלל. מכונות אלו משדרגות את הארוחות שלכם והופכות אותן לחגיגה איטלקית אמיתית. המכונות הללו הן שדרוג רציני במיוחד לכל אוהבי המטבח האיטלקי, ובינינו, מי לא אוהב את המטבח המושלם הזה?