כותרת
> C;
1/1
נהריה

ההסתדרות ונעמת מרחב גליל מערבי הרימו כוסית לשנה החדשה

נהריה נהריהפורסם: 25.09.19 , 09:08ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

ביום א', שבוע לפני ערב החג התכנסו וועדי עובדים של מרחב גליל מערבי, ראשי רשויות ומועצות מובילים לטקס חגיגי, ארוחת צהריים והרמת כוסית לרגל השנה החדשה בגני לוי בנהריה.

בכניסה, דוכן של הבנק הבינלאומי הראשון נותני חסות ומתנדבות נעמת חילקו צנצנת דבש לכל אורח.

בין הנוכחים: יו"ר אגף ארגון ומרחבים אבי יחזקאל, ראש עיריית נהריה רונן מרלי, ראש מועצת מטה אשר משה דוידוביץ, ראש עיריית מעלות תרשיחא ארקדי פומרנץ, ראש מועצת מזרעה פואד עווד, ראש מועצת מעלה יוסף שמעון גואטה, ראש ההסתדרות החדשה במרחב אשר שמואלי, וועדי עובדים, עובדות ההיכל, מתנדבות נעמת ומנחת האירוע יו"ר נעמת- עופרה אלקיים כהן.

בחלק האומנותי הופיעה להקת 'אחי ישראלי' בניהולו של חנן עבדה.

את הערב פתחה עופרה אלקיים כהן בהתרגשות מרובה והודתה במיוחד לאבי יחזקאל יו"ר אגף ארגון ומרחבים, שהגיע באופן מיוחד מת"א.

בהתרגשות בירכה את ראשי הרשויות ואמרה: "ימי חודש הסליחות מסמלים עבור רבים מאתנו זמן להתכנסות אישית ומשפחתית, לחשבון נפש ולבדק בית.

ימים אשר בהם מסכמים את השנה החולפת ומתכננים את היעדים והמטרות לשנת הפעילות הקרובה.

ראשיתו של חודש תשרי, הם ימים של התחדשות ותקווה.

תקווה לשנה טובה יותר ולשינוי".

עופרה סיכמה את הפעילות הענפה ודיברה על מגוון הפרוייקטים החדשניים במקומות העבודה.

על הפעילות המרעננת, הקורסים וההכשרות במקומות העבודה למען העובדים.

כמו כן, הודתה וציינה את שיתוף הפעולה יחד עם ראשי הרשויות, נעמת, ההסתדרות והיכל התרבות שמביא את המרחב להישגים והצלחות ואמרה: "הפרגון שלכם הוא המנוע שלנו להמשך העשייה, הנתינה והיצירה".

תוכנית העבודה לשנה הבאה עלינו לטובה מתמקדת בחיזוק מעמדם של העובדים והעובדות במקומות העבודה המאורגנים, יצרנו תוכנית חדשנית שתיכנס למקומות העבודה לאחר החג.

התכנית תכיל סדנאות לפורשים (בשבוע שעבר הסתיים הפיילוט הראשון של פורשי טכנולוגיות להבים) קורס מנהיגות ועדי עובדים, סדנא "המסע לארץ השוני" עבור חברות וועדים ונציגות נעמת במקומות העבודה ועוד...

ברוח חגיגית זו, ברצוני להודות לכם שותפים יקרים על ההיענות, על הפירגון ועל שיתוף הפעולה המנצח.

לאחל לכולנו שנה טובה ופורייה, שנה של עשייה והתחדשות, שנה של השגת יעדים, שנה של העצמה נשית וחיזוק מעמדה בחברה ובעבודה, שנה של שיוויון מגדרי- אך הכי חשוב! שנה של בריאות, ביטחון, שקט ושלווה.

ראשון הנואמים, יו"ר אגף ארגון ומרחבים, החבר אבי יחזקאל שלא הרבה בדברי שבח על אשר שמואלי ושותפתו לדרך, יו"ר נעמת עופרה אלקיים כהן שעושים למען מרחב גליל מערבי ואמר שהיה רוצה לראות עוד מרחבים שידמו למרחב גליל מערבי- פורח ומשגשג.

אחריו, עלה רונן מרלי שהודה למארחים ואמר שימשיך לשתף פעולה ככל שיוכל ובירך לשנה טובה.

בנאום מרגש, עלה ראש מועצת מזרעה פואד עווד ואמר שהוא קורא מכאן לכל חברי הממשלה ולכולם לבוא ולראות כיצד בגליל המערבי חיים בשיתוף אמיתי וכולם רק יכולים ללמוד מאיתנו.

אחריו עלה נציג וועד העובדים, יוסי לוזון אשר הודה על העשייה המרובה במרחב.

לבסוף בירך אשר שמואלי והודה לכולם שהגיעו מרחוק ומקרוב ומנה את ההישגים למרות שהדגיש שלא הכל ורוד אך הוא ימשיך להילחם ולעזור ככל יכולתו ולא להרים ידיים.

הוא שיבח את אבי יחזקאל על פועלו למען המרחב ואת יו"ר ההסתדרות החדשה, ארנון בר-דוד ובירך את כל הנוכחים בשנה טובה, רבת פעלים ותקווה.

לאחר מכן, הורמו הכוסיות לשנה החדשה!

צילום :RITVO PHOTOGRAPHY

צילום RITVO PHOTOGRAPHY
 
צילום RITVO PHOTOGRAPHY
 
צילום RITVO PHOTOGRAPHY
 
צילום RITVO PHOTOGRAPHY