כותרת
> C;
1/1
טיפוח ויופי

החזה צנח, מתי לעשות הרמת חזה?

נהריה טיפוח ויופיפורסם: 11.05.22 , 13:20ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

אחד מהניתוחים הפלסטיים המבוקשים ביותר בקרב נשים הוא ניתוח להרמת חזה. לאורך השנים גוף האישה עובר שינויים רבים, עלייה במשקל, ירידה במשקל, הריונות, לידות, הנקות, שינויים הורמונליים ועוד קשת רחבה של שינויים שהגוף עובר. לאורך השנים הללו גם החזה משתנה, החזה נופל ונמשך מטה, העור סביב החזה מדולל ורפוי ולמעשה האישה אינה מרוצה מהמראה שלו יותר או שמעולם לא אהבה את המראה שלו אבל עכשיו היא מוכנה לעשות מעשה בעניין. היום הרמת חזה מאפשרת לשנים רבות ליהנות מהחזה שלהן, לשפר את הביטחון העצמי שלהן ולהרגיש הרבה יותר טוב עם עצמן. מרפאות מתמחות מעניקות לנשים רבות את האפשרות ליהנות מחזה כפי שתמיד חלמו.

מאז ומעולם נשים וגם גברים שאפו להיות יפים וחטובים, להיות מושכים והכי חשוב להרגיש טוב עם עצמם. מודל היופי תמיד הנחה את המסלול, והיום הודות למודעות החברתית ולהרחבת הנושא בשיח ציבורי אפשר לומר שיותר ויותר נשים וגברים מרגישים יפים לא כי הם עומדים בסטנדרטים של מודל היופי "הכתוב" אלא בזכות מה שהם מרגישים. היום להיות יפה זה להרגיש טוב עם עצמך. אחת הסיבות העיקריות שנשים פונות לניתוח להרמת חזה הוא בראש ובראשונה כדי להרגיש טוב עם עצמן.

מה עבר על החזה במרוצת השנים ולמה הוא צנח לו?

רקמות השד של נערה צעירה חזקות מאוד כך שהחזה מורם בצורה טבעית, אך לאורך השנים רקמת השד נחלשת עקב שינויים באורח החיים, הריונות, הנקות וכד' ולאט לאט החזה נשמט מטה יותר ויותר. באופן מאוד בולט נשים מבחינות בחזה הנפול בעיקר אחרי ירידה דרסטית במשקל בין אם בניתוח לירידה במשקל או בירידה דרסטית באופן אחר כמו שימוש בדיאטות או בשינוי אורח חיים בריאים יותר, היות ובמשקלים הגדולים יותר החזה שלהן היה גדול יותר וכבד יותר ולאחר השלת משקל גדול הן מבחינות בחזה נפול עם עודפי עור שנשארו לאחר הירידה המשמעותית.

בנוסף, גם נשים לאחר לידות עוברות שינוי משמעותי, לאורך ההיריון הגוף מתכונן ליצירת חלב אם ומיצר גם הורמונים נוספים. הגוף, שמכין עצמו לייצור חלב אם גורם לעור סביב השדיים להיות גמיש יותר כדי שיוכל להימתח גם באזור החזה וגם באזור הבטן. לאחר ההיריון ובעיקר לאחר תקופת ההנקה נשים מבחינות בשינוי שהחזה שלהן עבר ולאחר מכן מעוניינות בהרמת חזה כדי להחזיר ככל הניתן את החזה למצבו טרם ההריונות.

כמובן שישנן סיבות נוספות בגללן החזה של נשים צונח, הגיל וכוח הכבידה, אורח חיים ועוד. אך הדבר החשוב ביותר הוא, אם את מרגישה שאינך מרוצה במאת האחוזים מהחזה שלך, אל תהססי והתייעצי עם המומחים לניתוח הרמת חזה. היום התהליך פשוט יותר מבעבר, מהיר יותר ומאפשר לנשים רבות בארץ ובכלל בעולם ליהנות מחזה מורם ומתוח כשהן בעלות ביטחון עצמי גבוה יותר.