כותרת
> C;
1/1
ספורט

הילד מנהריה שניצח את נבחרת ספרד

נהריה ספורטפורסם: 18.10.20 , 09:32ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
תמונה ראשית צלם: באדיבות אתר ההתאחדות לכדורגל באוקראינה

ב-1997 נולד "בבית חולים" בנהריה ויקטור ציגנקוב, בנו של ויטאלי, השוער האוקראיני ששיחק בארץ בליגות הנמוכות בקבוצות השונות.

ביום שלישי שעבר, בנו של ויטלי הפך "לגיבור לאומי" באוקראינה לאחר שהאחרון כבש שער במשחק הניצחון של נבחרת אוקראינה על נבחרת ספרד החזקה והוכיח שחלומות אכן מתגשמים .

עכברי הכדורגל הישראלי בטוח זוכרים את השם של שוער העבר, ויטלי ציגנקוב.

ביום שלישי האחרון נפגשו למשחק נבחרות אוקראינה ונבחרת ספרד במסגרת טורניר "ליגת האומות", אוקראינה ניצחה במשחק בתוצאה 1-0 משער שכבש במשחק ויקטור ציגנקוב בדקה ה-75 של המשחק וגרם לכך שנבחרת אוקראינה השיגה לראשונה בתולדות המדינה ניצחון על נבחרת ספרד החזקה .

אחרי השער והניצחון המתוק במשחק המחמאות לא איחרו להגיע לעבר ציגנקוב הצעיר שזכה להרבה שבחים על משחקו הנהדר ואף נבחר למצטיין המשחק בעקבות השער הענק שכבש במשחק .

ויקטור ציגנקוב כאמור גדל בעיר נהריה בגלל שאביו שיחק כשוער בישראל בשנות ה-2000.

אחרי שאביו פרש ממשחק פעיל חזרו כל המשפחה להתגורר באוקראינה ונראה שהצעד שעשו המשפחה לחזור לארץ מולדתם די עזר בקידום הקריירה הספורטיבית של הבן הצעיר.

על פי הערכות של אנשי מקצוע בכדורגל, באוקראינה צופים לציגנקוב הצעיר עתיד מזהיר בהמשך הקריירה ונדמה שהשער שכבש במשחק הוא רק הצעד הראשון לעתיד ורוד בטופ של קבוצות הכדורגל האירופאי .

בתמונה - ויקטור ציגנקוב חוגג את השער במשחק מול ספרד 

צילום התמונה - באדיבות אתר ההתאחדות לכדורגל באוקראינה