כותרת
> C;
1/1
סטיילינג ועיצוב הבית

היתרונות בקניית נדנדות לגינה מעץ

נהריה סטיילינג ועיצוב הביתפורסם: 02.12.21 , 10:30ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

כל מי שמעוניין לשדרג את מרפסת הגינה שלו ולהוסיף מקום ישיבה, יכול לעשות זאת באמצעות נדנדות לגינה. כיום יש מגוון נדנדות לגינה שניתן לרכוש או להתאים באופן מושלם לעיצוב הכללי של הבית והגינה שלכם. בכתבה הבאה אנו נדבר על היתרונות שקיימים ברכישת נדנדות לגינה העשויות מעץ.

יתרון מספר 1- מידות גמישות בבניית נדנדות עץ

את נדנדות העץ מייצרים נגרים ולכן אתם יכולים לרכוש נדנדות בגדלים יותר מדויקים לגודל הגינה שלכם. גם בנדנדות שעשויות ממוטות ברזל קיימת גמישות מסוימת, אך הגודל הוא לרוב קבוע וניתן לבחור מתוך מספר גדלים קיימים. נדנדות אלו מתאימות לכל מי שיש לו שטח מוגדר וגודל ברור למתחם החצר.

יתרון מספר 2- אפשרות לשדרוג צבעים

עוד יתרון חשוב מאוד בנדנדות עץ, זו העובדה שניתן לצבוע את העץ באיזה גוון שאתם רוצים ובכל זמן. אם בשלב מסוים אתם מעוניינים בגוון הטבעי של העץ, ניתן למרוח עליו לכה ולשמור על הגוון הטבעי והיפה שלו. אפשרות נוספת היא להכניס צבעים יותר ססגוניים. כיום קיימים צבעים אטומים לצביעת עץ המאפשרים לכם לשדרג את הנדנדה בכל זמן שתרצו בכך. את הצבעים ניתן לרכוש בכל חנות לחומרי בניין ובגווני פסטל או גוונים חזקים ובולטים.

יתרון מספר 3 – גוון ניטרלי שמתאים בכל סגנון

צבע העץ נחשב לצבע נטרלי שאינו נכלל בתוך גלגל הצבעים ולכן למעשה הוא מתאים לכל סוגי הצבעים שקיימים ומתחבר אל כולם. צבע העץ הוא צבע שמכניס חמימות. בגינות שבהן ריצוף החוץ הוא אפור וכיסוי הבית הוא אפור, נדנדה שעשויה מעץ עשויה להכניס המון חמימות בתוך הגינה ולהוסיף יופי.

יתרון מספר 4- קל לבצע תיקונים

הייחודיות בעץ, זו היכולת לבצע תיקונים במידה והעץ נחבל בצורה כלשהי. כמו כן, עם אחד ממוטות העץ נחבל או נשבר, תמיד ניתן להסיר אותו ולחבר אחד אחר במקומו. בנוסף, אם העץ קיבל כתמים או נראה יותר מלוכלך ממה שקניתם אותו, תמיד ניתן לשייף אותו ולצבוע מחדש בקלות. זה מאפשר לכם גמישות לשמור על הנדנדה לאורך זמן.

יתרון מספר 5- יציבות הנדנדה

עץ מלא הוא חומר כבד ולכן נדנדות גינה שעשויות מעץ מלא, הן נדנדות יותר יציבות וחזקות. נדנדות מסוג זה יחזיקו מצבים של רוח בימי גשם. כמו כן, היציבות חשובה לבטיחות. אתם מעוניינים להתנדנד על מבנה שהוא יציב וחזק. ההמלצה הכי טובה היא לוודא כי לנדנדה שלכם יש תו תקן ושהיא עשויה מחומרים איכותיים וטובים שנשארים לזמן רב.

לסיכום נדנדות לגינה העשויות מעץ מביאות איתן המון יתרונות. אם הגינה שלכם מתאימה עבור נדנדה, כדאי מאוד לרכוש אחת מעץ שתוסיף למראה גינה כפרי יפיפה וגם תישאר לאורך זמן ותהיה יציבה ובטיחותית עבורכם ועבור בני ביתכם.