כותרת
> C;
1/1
ספורט

הכנה – נהריה הפסידה לראשון לציון

נהריה ספורטפורסם: 14.06.20 , 10:16ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
שבוע ימים לפני חידוש הליגה ערכה אמש (מוצאי שבת) עירוני נהריה משחק אימון מול קבוצת מכבי ראשון לציון שנגמר בהפסד צורם בתוצאה 96-51.
אחרי כמעט שלושה חודשים בלי כדורסל אפשר לברך סוף סוף "שהחיינו והגיענו לזמן הזה", אמנם מדובר במשחק אימון של קבוצת עירוני נהריה אבל לחובבי הכדורסל ובמיוחד לאוהדי הקבוצה של עירוני נהריה הייתה סוף סוף הזמנות לראות משחק כדורסל של הקבוצה שהם כל כך אוהדים ואהובים
על המשחק עצמו אין יותר להרחיב ולמרות שנהריה הפסידה בתוצאה גבוהה המאמן פרנקו שיתף את כל סגל השחקנים וניסה לתרגל דברים לקראת חידוש הליגה שיחל עבור עירוני נהריה ביום שני הבא במשחק בית מול גלבוע – גליל .
המאמן דני פרנקו הוסיף לאחר המשחק – כמו כל משחק הכנה אני לוקח לעצמי את הדברים הטובים ואת הפחות טובים , יש לנו עוד 9ימים עד לחידוש הליגה במשחק בית מול גלבוע -גליל נעשה את המיטב כדאי להגיע הכי טובים לחידוש הליגה , וכמו שאמרתי בפעמים קודמות ננסה להפיק כמה שיותר כדאי שהקבוצה שלנו תסיים את הליגה בצורה הכי טובה שיש .
הסגל של עירוני נהריה שיסיים את העונה הנוכחית 19-20 יכלול את השחקנים הבאים – הקפטן טוני גפני ,איתי שגב ,דומיניק ווטרס ,דיימון סימפסון, שלו לוגשי, איגור קולשוב, תומר כהן , נועם אקריש , אופק בן יעקב ,אייל שולמן ,איבן אלמיידה ,אלדד יעקב .
כאמור עם הכל ילך כמו שצריך במהלך השבוע הנוכחית והתפרצות נגיף הקורונה לא תשתולל ברחבי מדינת ישראל ,ביום שני הבא תארח עירוני נהריה למשחק בית במסגרת הליגה את קבוצת גלבוע- גליל שהמשחק לא יתקיים עם קהל אוהדי שתי הקבוצות בגלל הוראות משרד הבריאות .