כותרת
> C;
1/1
ספורט

הסגל שלנו ראוי להישארות בליגה - עירוני נהריה כדורסל

נהריה ספורטפורסם: 14.05.19 , 11:14ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

"הסגל שלנו ראוי להישארות בליגה "

אחרי הניצחון הגדול ביום שבת האחרון על קבוצת מכבי אשדוד תצא מחר (יום רביעי) עירוני נהריה לעוד משחק קריטי עבורה מול קבוצת נס ציונה שחולמת מצידה לתפוס מקום טוב בפלייאוף.

האם הסגולים של אריק אלפסי יחברו ניצחון שלישי ברציפות ויבטיחו אולי כבר מחר את הישארותם בליגת העל? או שהדרמה תלך למחזור האחרון של ליגת העל שיתקיים ביום שני הקרוב.

את כל התשובות נדע רק מחר בערב לאחר המשחק מול נס ציונה .

לא פשוט להיות בוודאי בימים אלה חלק מצוות העוטף את עירוני נהריה. הלחץ, העצבים והמתח משפיע בוודאי רבות על כלל הקבוצה , מהצוות המקצועי ועד אחרון השחקנים שיש בסגל .

אחרי הניצחון הגדול שהשיגו בנהריה במוצאי שבת האחרון תצא עירוני נהריה מחר יום רביעי לעוד משחק קריטי עבורה מול קבוצת נס ציונה, בכדי שנהריה יוכלו להמשיך בשרשרת הניצחונות שיתנו עוד אוויר לנשמה מבחינת הקבוצה .

למזלה של נהריה אתמול התבשרו בקבוצה על הפסד של קבוצת בני הרצליה לקבוצת הפועל ירושלים כך שכרגע ,שני מחזורים לתום העונה, נהריה עדיין מדורגת בטבלת הליגה מעל הרצליה.

אך בנהריה לא צריך להיות שאננים בגלל שחלילה ונהריה תפסיד בשני המשחקים שנותרו עד תום העונה ואילו אם הרצליה תנצח משחק אחד מתוך השניים שיש לה, נהריה היא זאת שתרד לליגה הלאומית , חלילה בגלל שהרצליה ניצחה בנהריה לפני מספר שבועות. ולכן בנהריה צריכים לעשות הכל כולל הכל מחר על הפרקט בנס ציונה כדי לחזור משם עם ניצחון כדי שלא להיזקק לניסים מיוחדים לקראת מחזור הליגה האחרון שיתקיים ביום שני הקרוב 20.5 במשחק בית מול קבוצת מכבי תל אביב .

המאמן אריק אלפסי נשמע דרוך ומוכן לקראת שתי המשחקים האחרונים של העונה ואמר – "הגענו לישורת האחרונה, מכאן אין כבר דרך חזרה. הניצחון בשבת האחרונה שיחרר הרבה לחץ ומתח בתוך מערכת הקבוצה. אני רוצה להאמין שגם מחר במשחק מול נס ציונה השחקנים יעשו הכל כדי לחזור לנהריה עם ניצחון ושנשמח את אוהדי הקבוצה ואת העיר נהריה שמחבקים את הקבוצה ותומכים בה בימים כאלה. הסגל שיש לנו שווה הישארות בליגת העל ואני רוצה להאמין שנעמוד במשימה ונישאר בליגת העל גם בעונה הבאה" .

בתמונה: שחקני עירוני נהריה

צילום: מיכה פישנזון

המאמן אריק אלפסי

בתמונה: המאמן אריק אלפסי

צילום: מיכה פישנזון