כותרת
> C;
1/1
תלמידים ונוער

הסלון החברתי של מרכז צעירים נהריה

נהריה תלמידים ונוערפורסם: 03.06.19 , 08:39ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
מרכז צעירים נהריה בשיתוף המשרד לשיווין חברתי ובשיתוף עיריית נהריה - יקיים סדרת הרצאות בנושא מעורבות חברתית.
בסלון החברתי יופיעו פעילים חברתיים מקומיים ופעילים מהבולטים בחברה הישראלית כמו גיא לרר וגדי וילצ'רסקי שיספרו על השינוי החברתי המשמעותי שלקחו בו חלק - החזון, הקשיים בדרך, המימוש ופעילותם הנוכחית.
את שבוע המעורבות החברתית יפתח ב 11.6 את סדרת האירועים תפתח בהרצאתו של אריאל בן שנן, בן 31 מנהל תחום הצעירים של איגי – ארגון הנוער הגאה , בן שנן גדל בטרומפלדור בנהריה ולא מיהר להתרחק מהבית כמו שכולם ציפו ולעבור לתל אביב. כבחור הומו בפריפרייה הבחירה להישאר והבחירה להפוך את הזהות הגאה כזהות מרכזית בחייו אינה מובנת מאליה.
יום למחרת תתקיים הרצאה של עידן מור המוכר כגדי וילצ'רסקי סטדנאפיסט ופעיל חברתי לקידום הפיכת הקאנביס לחוקי בהרצאתו "לשבור את המטריקס" עידן מביא את הסיפור האישי שלו .
גיא לרר בהרצאה הסוקרת את פעילותו החברתית במסגרת פרויקט החזית של הצינור. איך הופכים פוסט אחד למחאה? איך נלחמים באדישות? איך הופכים את הנושאים הכאובים והנחבאים ביותר לבידוריים? מה הסוד שהופך נושאים קשים ומורכבים לסרטונים שנצפים על ידי מיליוני ישראלים? ואיך כל אחד, לא חשוב באיזה גיל, יכול בעצמו לחולל שינוי בסביבתו הקרובה או במדינה כולה.
ההרצאות יתקיימו בין התאריכים 11.6-14.6 ברחבי העיר בפאב המנדל פאב הבלפור מסעדת פינגוין ומרכז צעירים.
ההרצאות פתוחות לקהל הרחב את כל המידע ניתן למצוא בדף הפייסבוק של מרכז צעירים.
אולי יעניין אותך גם