כותרת
> C;
1/1

הסתדרות ונעמת מרחב גליל נגד יוקר המחייהמערבי

נהריה פורסם: 04.08.22 , 18:07ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
תמונה ראשית צלם: יחצ נעמת והסתדרות מרחב גליל מערביצילום תמונות: יח

ההסתדרות ונעמת מרחב גליל מערבי אומרים לא ליוקר המחייה

ארנון בר דוד יצא במחאה נגד עליית המחירים ורתם את הגליל המערבי וכל המדינה למחאה משמעותית . יו"ר ההסתדרות ארנון בר-דוד: "הישראלים גמרו להיות פראיירים. נפעל מול כל מי שלוקח חלק בטירוף המחירים במדינת ישראל".

עשרות נציגי הסתדרות, פעילים חברתיים ואזרחים הפגינו ביום שלישי בסופרמרקט של רמי לוי מצפון לנהריה, אשר שמואלי יו"ר ההסתדרות מרחב גליל מערבי, ועופרה אלקיים כהן יו"ר נעמת מרחב גליל מערבי. אינם שותקים, במחאה על יוקר המחיה בישראל ובדרישה למנוע את המשך העלאות המחירים במשק. על השלטים נכתב בין היתר "מפסיקים להיות פראיירים – קונים חכם ונלחמים בעושק המחיה", "אני לא פראייר, ואני לא פראיירית" . הפעילים לבשו חולצות שעליהם היה כתוב 'קונים חכם ונלחמים בעושק המחייה!' .

הפעילים חילקו לעוברים ושווים דפי מידע ושקיות 'קונים חכם ונלחמים בעושק המחייה' .

הפעילים שוחחו עם העוברים והשבים והסבירו על המאבק על שחייבים לפעול ולא לוותר. ביום חמישי לקחו אשר שמואלי ועופרה אלקיים כהן צעד נוסף ועלו לעיר מעלות להיאבק ביוקר המחייה. עשרות פעילים באו לתמוך ולעזור במאבק. הסתדרות מרחב גליל מערבי ונעמת אינם מוותרים .

אשר שמואלי יו"ר מרחב גליל מערבי:" ועדי העובדים זה סולידריות, זה כוח. ואת הכוח שלנו אנחנו נרתום גם לטובת המאבק ביוקר המחיה. הטייקונים ידעו שהציבור העובד בישראל אינו הפקר. ויצטרכו לקחת בחשבון את האפשרות שנגיע אליהם לבית ונפגע במותגים שלהם אם יתנהלו בחזירות."

עופרה אלקיים כהן : "אנו נמשיך ונהיה כל יום במרכז קניות אחר; נעורר את המודעות בקרב הקונים וכוחנו נביע סולידריות במאבק החשוב לטובת כולנו. די לעושק המחייה, מעתה צריך לקנות חכם "