כותרת
> C;
1/1
ספורט

העונה כולם באים להיכל "בעין שרה" בנהריה

נהריה ספורטפורסם: 01.07.19 , 11:43ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

אחרי שתי עונות קשות בהם התמודדה עירוני נהריה בתחתית הליגה מקווים בעירוני נהריה שעונת המשחקים 2019-2020 תהיה טובה יותר מכל ההיבטים.

יום ראשון הודיעו במועדון הסגול על תחילת מכירת המנויים בתקווה שהקהל הסגול של נהריה ימלא את ההיכל במשחקי הבית של הקבוצה ויהיה השחקן ה-6 של המועדון.

כולנו תקווה לעונה מוצלחת שתחזיר את עירוני נהריה לצמרת הכדורסל הישראלי.

עירוני נהריה ממשיכה בהכנות לקראת עונת המשחקים החדשה.

למועדון יש צוות מקצועי בראשות דני פרנקו והעוזרים שלו.

כעת בקבוצה עומלים רבות להעמיד סגל שחקנים ראוי שיביא הצלחות לקבוצה אבל בעיקר גאווה לאוהדים המסורים של הקבוצה ולעיר נהריה.

ביום ראשון הודיע המועדון הסגול על תחילת מכירת המנויים לקהל הרחב. לקראת עונת המשחקים שבעירוני נהריה מקווים שגם העונה, למרות העונה הקשה אשתקד הקהל הסגול של נהריה לא יאכזב, יקנה מנוי ויבוא לתמוך בקבוצה הסגולה במהלך עונת המשחקים, בתקווה לעונה שתחזיר את הקבוצה לצמרת הכדורסל הישראלי ולא לקרבות תחתית כמו שחוותה הקבוצה בשנתיים האחרונות.

מבחינת מחירי המנוי, לעומת השנה שעברה, המחיר של קניית מנוי לא השתנתה וכעת הגיע תורו של הקהל הסגול הנאמן להצביע ברגליים, ללכת לקנות מנוי ולהיות שותף פעיל במשחקי הבית של עירוני נהריה.

את המנוי ניתן לקנות בקופות ברק במספר טלפון: 04-8377777.

אוהד שרוצה מקום בהיכל כמו בעונה שעברה יצטרך לשריין את המקום עד לתאריך 31.7.

בן אלירן, דובר עירוני נהריה הוסיף ואמר:

"בעונה שתבוא עלינו לטובה, החלטנו כמועדון לכוון גבוה ולראייה, החתמנו את דני פרנקו כמאמן לקבוצה שעומל רבות להעמיד סגל שחקנים ראוי לקבוצת עירוני נהריה.

אנחנו קוראים לקהל האוהדים המסור של עירוני נהריה לבוא ולתמוך בקבוצה ולרכוש מנוי לעונת המשחקים.

נהריה היא עיר של כדורסל ואנחנו כמועדון נעשה את המיטב להסב לאותם אוהדים רגעי שמחה, אושר והנאה גדולה במהלך עונת המשחקים 2019-2020".

צילום התמונה - באדיבות בן אלירן דובר עירוני נהריה