כותרת
> C;
1/1
ספורט

העיקר שהילדים מאושרים ושמחים בנהריה

נהריה ספורטפורסם: 23.05.21 , 12:24ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

פרויקט הכדורגל "בועטים בשכונה" אותו הקים מאמן הכדורגל הנהרייני, משה אוסמו מסכם שנתיים של פעילות להיווסדו כשהיד עוד נטויה והמטרה היא להגיע לשכונות נוספות ברחבי העיר נהריה.

אי שם בשנת 2019, רגע לפני פרוץ "מגפת הקורונה" בעולם, הקים מאמן הכדורגל הנהרייני, משה אוסמו את פרויקט הכדורגל בחינם לילדים בשכונת יוספטל השכונה בה כגדל כילד ונער.

הרעיון המבורך של אוסמו מעט נהרס בגלל מגבלות הקורונה, אולם לאחר כל הסרת המגבלות של המגפה, הפרויקט הצליח לעלות שוב על דרך המלך והחיוך שיש על פניהם של כל ילד וילד שלוקח חלק באימון הכדורגל שווה כל סכום של כסף בעולם.

בתחילת חודש מאי נרקם שיתוף פעולה מבורך ונוספו אל המיזם מתנ"ס נהריה באדיבות מנהל המתנ"ס, ליאור הרשמן שהצטרף לפרויקט של אוסמו.

המתנ"ס תרם לכל ילד סט בגדים לאימונים ותיק אישי.

בנוסף, "מועדון רוטרי נהריה" נרתם כבר מתחילתו של הפרויקט ותורם חונכים מטעם תכנית "פרח" אשר מסייעים לילדים בעזרה בשיעורי הבית, בבית ספר בכלל בתחומי החיים.

משה אוסמו הוסיף לכתבה: "אני שמח מאוד שמתנ"ס נהריה ועוד הרבה אנשים טובים מצטרפים לפרויקט שהקמתי.

החיוך והאושר שיש לילדים בכל אימון שווים המון סיפוק.

הרבה אנשים ברחבי העיר מדברים על המיזם החיובי שהקמנו, אני מקווה שבקרוב מאוד נגיע לשכונות נוספות ברחבי העיר ועוד ילדים ייהנו מחוג של כדורגל שהוא בעצם מיזם חינוכי וערכי שזה מעבר לכדורגל".

בתמונה: הילדים שלוקחים חלק באימון 

צילום: באדיבות משה אוסמו