כותרת
> C;
1/1
ספורט

העיר נהריה צהלה ושמחה

נהריה ספורטפורסם: 10.02.20 , 21:56ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

הישג גדול לקבוצת הכדורסל של עירוני נהריה לאחר שהחניכים של דני פרנקו ניצחו היום (יום שני) בחצי גמר גביע המדינה את קבוצת נס ציונה ונהריה מעפילה לראשונה בתולדות המועדון למשחק הגמר של גביע המדינה שיתקיים ביום חמישי הקרוב .

הישג ענק למועדון הכדורסל של עירוני נהריה לפני זמן קצר גברה עירוני נהריה במשחק חצי גמר גביע המדינה על קבוצת נס ציונה ובכך המועדון הסגול של נהריה רושם היסטוריה גדולה בכך שהמועדון הסגול של נהריה מעפיל לראשונה למשחק הגמר של גביע המדינה .

נהריה פתחה נהדר את המשחק בזכות יכולת טובה של דומיניק ווטרס שלהט מכל טווח וברבע הראשון נהריה יורדת ביתרון 27:19.

ברבע השני המשיכה נהריה במשחקה הטוב ובעזרת הצופים מנהריה שלוו את הקבוצה הצפונית נהריה שמרה על יתרון מנס ציונה בדרך לתוצאה 47:41 בתום המחצית לזכות נהריה .

ברבע ה3 המשחק הפך לשקול יותר ונס ציונה אף כפה שוויון 48:48 באמצע הרבע אולם נהריה לא נלחצה ובעזרת החלטות טובות נהריה יורדת בטוח בתום הרבע ביתרון בתוצאה 69:54.

ברבע האחרון נס ציונה הימרה על כל הקופה ובעזרת מספר סלים הפער הגדול מתום הרבע 3 קוזז לגמרי והמשחק נפתח מחדש אבל נהריה בסדרת סלים סידרה לעצמה יתרון שנשמר ונשמר עד תום הזמן החוקי של המשחק ובתום המשחק נהריה רושמת היסטוריה גדולה למועדון ולעיר נהריה שהקבוצה מנצחת בתוצאה 91:86.

המאמן דני פרנקו אמר לאחר המשחק – מגיע לעיר נהריה ולאנשים שסובבים את המועדון את ההישג המכובד הזה להגיע לגמר גביע המדינה מה שרק הרס את החגיגה זה רק הרחקה של גר'ל מקניל בסיום המשחק , נתוכנן היטב ליריבה מולה נשחק ביום חמישי וננסה לעשות את הבלתי יאומן ולהביא את הגביע לעיר נהריה ולחגוג עם אוהדי הקבוצה ותושבי העיר .

בתמונה - קבוצת הכדורסל של עירוני נהריה 

צילום- מנהלת הליגה בכדורסל