כותרת
> C;
1/1
ספורט

הפסד כואב לבית"ר נהריה

נהריה ספורטפורסם: 17.03.19 , 09:42ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

הפסד כואב לבית"ר נהריה

אחרי הניצחון הגדול במחזור הליגה הקודם קיוו בבית"ר נהריה להמשיך במסע הניצחונות כדאי להבטיח סופית את המקום שלהם בפלייאוף העליון.

אך ביום שישי האחרון חטפו השחקנים של מיכה שושן הפסד דרמטי בתוצאה 1-0 במשחק בית מול קבוצת בני כאבול והבטחת המקום של הקבוצה בפלייאוף העליון תדחה למחזור ליגה אחר .

בית"ר נהריה (ליגה ב')

פספוס גדול יכולים להרגיש החניכים של מיכה שושן מהמשחק הביתי ביום שישי האחרון מול קבוצת בני כאבול, נהריה הייתה יותר טובה ברוב שלבי המשחק מכאבול והגיע למספר קורצים במשחק אך הרשת לא זזה לטובת החניכים של מיכה שושן במשחק.

ובכדורגל כמו בכדורגל יש את המשפט הידוע שאתה לא כובש אתה סופג וכך קרה במשחק לצערם של שחקני בית"ר נהריה בדקה 88 נשרקה לזכות כאבול בעיטה חופשית כ 25 מטרים משערו של שוער נהריה אושר דראי .

הכדור שהוגבה לתוך הרחבה יצר ערבוביה ברחבת החמש של השוער והכדור נכנס לרשת שקובע 1-0 לזכות כאבול למשחק .

מיד לאחר השער שספגה נהריה מאמן בית"ר נהריה מחא לעבר שופט המשחק שהשער אינו חוקי כי על שוער נהריה בוצע העבירה. אך השופט התיעלם ופסק שער חוקי לזכות הקבוצה האורחת ובית"ר נהריה יורדת מנוצחת מכר הדשא בתוצאה 1-0לקבוצת בני כאבול .

מאמן בית"ר נהריה מיכה שושן הוסיף לאחר המשחק – "די נמאס ממה שקורה ששולחים שופטים שכנראה לא מבינים את חוקי המשחק ,100 אחוז פאול היה בעת השער על השוער שלנו ,כך שלטעמי הפסדנו לא בצדק ולא הגיע לנו להפסיד במשחק כי הגענו למספר מצבים טובים אך חוסר מזל מנע מאיתנו לעלות ליתרון במשחק .הפסד כואב אבל אני כבר צריך להתסכל על המשחק הקרוב בתקווה שננצח ונבטיח את המקום שלנו כקבוצה בפלייאוף העליון ".

בנושא אחר עמראן בריק אחד השחקנים היותר חשובים במערך של מיכה שושן גמר את העונה בעקבות מקרה רפואי אישי ובבית"ר נהריה יאלצו להסתדר בלי אחד השחקנים היותר חשובים במערך של הקבוצה .

ביום שישי הקרוב 22.3 תצא בית"ר נהריה למשחק חוץ מול קבוצת בני נחף.

בתמונה:

שחקן בית"ר נהריה עמראן בריק.

 

צילום:

מיכה פישנזון