כותרת
> C;
1/1
ספורט

הפסד ליגה נוסף להפועל נהריה

נהריה ספורטפורסם: 03.11.19 , 13:44ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

קבוצת הכדורגל של הפועל נהריה (ליגה ג') ממשיכה לרשום הפסדים ביום שישי האחרון ספגה הקבוצה תבוסה צורמת מהפועל כפר- סמיע בתוצאה 5:1 ובכך סופגת הקבוצה את הפסדה החמישי העונה מתוך חמישה משחקים מתחילת העונה.

הפועל נהריה (ליגה ג')

רצף הפסדים של הקבוצה המשיך גם בסוף השבוע שהקבוצה רושמת ביום שישי האחרון הפסד בתוצאה 5:1 להפועל כפר- סמיע ובכך נהריה רושמת את הפסדה החמישי העונה מתחילת עונת המשחקים.

את השער לזכות נהריה במשחק כבש החלוץ ישראל טטרו.

יו"ר המועדון עמוס גבריאל אמר לאחר המשחק -בכל השנים שאני נמצא כבעלים של המועדון של הקבוצה לא פתחנו עונה בצורה כזאת חלשה מבחינת תוצאות ,אני מקווה שהשחקנים יתחילו להתעורר ולקחת מעט אחריות לגבי מצב הקבוצה ,בקרוב נצא לפגרה נעשה מספר שינוים בסגל הקבוצה ואני מאמין שיהיה יותר טוב בעתיד וננסה לתקן את פתיחת העונה העגומה.

ביום שישי הקרוב 8.11 תשחק נהריה מול דיר אל אסד המשחק היה אמור להיות במגרש בנהריה אבל בעקבות שזרוע המגרש שהחל השבוע במגרש העירוני הקבוצה תאלץ להחליף ביתיות עם דיר אל אל אסד או למצוא מגרש חלופי אחר פנוי באזור כדי לקיים את המשחק.

בית"ר נהריה (ליגה ב')

החניכים של המאמן ג'קי שריקי יקוו להמשיך בשרשרת הניצחונות של המועדון, מחר (יום שני) תצא הקבוצה למשחק חוץ מול בני נחף שבנהריה יקוו להשיג את הניצחון השלישי שלהם ברציפות.

ביום שישי הקרוב 8.11 תשחק בית"ר נהריה מול קבוצת אחווה ירכא וכמו במקרה של קבוצת הכדורגל של הפועל נהריה בית"ר נהריה תאלץ לארח את המשחק במגרש אחר או להחליף ביתיות עם קבוצת ירכא בעקבות שזרוע הדשא שנערך במגרש העירוני של נהריה.