כותרת
> C;
1/1
ספורט

הפרויקט של משה אוסמו מנהריה

נהריה ספורטפורסם: 17.11.19 , 10:58ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

מי שעוקב אחרי הכדורגל באזור נהריה והסביבה בוודאי מכיר את השם של מאמן הכדורגל, משה אוסמו.

לאחרונה החליט אוסמו שהגיע העת לתרום בחזרה לקהילה והוא החל ללמד פעם בשבוע בשכונה בה גדל קבוצה של ילדים חוג לכדורגל הנקרא "שער לחיים" אשר יתרום רבות לעתיד הילדים בכל מישורי החיים.

כבר שנים רבות שהוא נמצא בתחום מאמני הכדורגל ואחרי שחינך כבר עשרות דורות של שחקנים המשחקים בליגות הבוגרים השונים של מדינת ישראל לוקח על עצמו משה אוסמו פרויקט חדשני והוא- ללמד כדורגל בחינם לילדים בשכונת יוספטל שבנהריה, בה גדל.

הרעיון של אוסמו לפתוח את קבוצת הילדים הגיעה מביקור סטנדרטי בשכונה בה גדל והוא שאל את אחד הילדים ששיחק בכדור-

מדוע הוא לא נרשם למועדון כדורגל בסביבה?

והילד ענה- "להורים שלי אין היכולת הכלכלית לרשום אותי לבית ספר לכדורגל".

אוסמו חזר אל ביתו ואמר בתוך ליבו שהוא לוקח על עצמו פרויקט והוא ללמד פעם בשבוע כדורגל לילדים שנמצאים בשכונה ושאין להורים שלהם את היכולת הכלכלית לרשום אותם לבית ספר לכדורגל באזור שלנו.

השמועה על פתיחת החוג "החדש" עברה מפה לאוזן ותוך זמן קצר כ-20 ילדים הביעו עניין להירשם, הדבר צבר תאוצה וכבר קרוב לחודש ימים פעם בשבוע במגרש יוספטל הילדים נהנים מאימון כדורגל משובח שמועבר על ידי משה אוסמו.

בנוסף אל אוסמו נררמו לעזור חברת 'סנו' אשר תרמה בגדי אימון לילדים ו'מועדון רוטרי' אשר תרם לכל ילד תיק אימונים ובגדי אימון לחורף.

בנוסף הם מתכננים לעזור לילדים בהכנת שיעורי הבית אחרי שעות הלימודים.

משה אוסמו הוסיף עוד על הפרויקט:

"אני שמח מאוד שהילדים נהנים ונמצאים במסגרת של חוג של ספורט.

בעידן שבו הילדים שלנו תקועים כל היום מול מסכי הטלוויזיה והפלאפון אני שמח שנפל בחלקי הזכות לתרום למען הקהילה ולמען השכונה בה גדלתי.

בעזרת עוד אנשים טובים שעוזרים לי הדבר צבר תאוצה והילדים שמחים ונרגשים, הם מחכים לכל אימון ומבחינתי זה דבר מבורך שתורם גם לי כמאמן כדורגל וגם לילדים שמקבלים אימון עם יסודות של כדורגל.

אני מקבל לאחרונה גם משכונות אחרות בעיר בקשות לבוא ולעשות את אותו הפרויקט, הלוואי שיהיה ביכולתי לתרום בכל שכונה ושכונה ולהגיע לכמה שיותר ילדים אשר יהיו במסגרת של חוג לכדורגל".

צילומי התמונות - באדיבות משה אוסמו 
 
 
 
 
צילומי התמונות - באדיבות משה אוסמו