כותרת
> C;
1/1
רוחניות, מיסטיקה ותחזיות

הקשר בין אבני חן לחודשי הלידה

נהריה רוחניות, מיסטיקה ותחזיותפורסם: 24.04.22 , 15:23ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

רוצים לקנות תכשיט שיהיה מתנה אישית יותר? בואו להכיר מה מסמלת כל אבן חן לפי חודש הלידה, ובחרו באבן החן המתאימה שתהפוך למתנה הכי מושלמת והכי אישית.

טבעות, צמידים או שרשראות זהב עם אבני חן – יכולים להפוך ממתנה רגילה, למתנה אישית ולו רק בגלל האפשרות לבחור באבן חן המשויכת לחודש הלידה של המקבל/ת. הנה אבני החן המשויכות ל-12 החודשים בלוח השנה.

ינואר – נופך (Garnet)

צבע הנופך הוא אדום כהה, והמשמעות – הגנה.

הנופך הוא אבן חן שפולטת אור, ובתרבויות רבות היא קשורה להגנה. הנופך היא מתנה שתספר לאדם האהוב שאתם רוצים שמסע החיים העתידי שלו יהיה חוויה בטוחה ומוגנת.

פברואר – אחלמה (Amethyst)

צבע האחלמה הוא סגול, והמשמעות – חכמה.

אחלמה יכולה למנוע שיכרון חושים. אולי היא לא תשמור עליכם מפני השפעות האלכוהול, אבל אולי תעורר את חוכמכם, ותגבילו את השתייה.

מרץ – תרשיש (Aquamarine)

צבע התרשיש הוא כחול או כחול ירקרק, והמשמעות – שלווה.

הצבע הכחול נובע מנוכחות ברזל במשקעים בהם נוצר התרשיש. אבן זו מעוררת דימויים של ים ושמים אינסופיים. מלחים נהגו לקחת איתם אבן אקוומרין ולהניחה מתחת לכרית, בתקווה לשינה רגועה בלילה.

אפריל – יהלום

צבע היהלום הלבן הוא שקוף, והמשמעות – חוזק.

יהלומים נחשבים לאבני החן הנדירות והיקרות ביותר בעולם. היהלומים זוכים להערכה במשך אלפי שנים בתרבויות שונות ברחבי העולם. היום הן ניתנות בדרך כלל כטבעות אירוסין.

מאי – אזמרגד (Emerald)

צבע האזמרגד הוא ירוק כהה, והמשמעות – תקווה.

אבני אזמרגד עמידים מאוד בפני שריטות, והן מתנה נהדרת למי שצריך תזכורת לכך שהחורף לא נמשך לנצח, או שפרק חדש עומד להתחיל בחייו.

יוני – פנינים

הפנינים מופיעות במגוון צבעים, והמשמעות – אהבה.

הפנינים מציגים טווח צבעים מרהיב כשהן נחשפות לאור. זו אנלוגיה יפה לאהבה, שאינה מגיעה רק בצבע אחד או בצורה אחת, וכאשר הצלחתם לקבל את הדבר האמתי, אתם יודעים זאת. פנינים הוא מתנה נהדרת להבעת אהבה, כי כמו שהפנינה מגיע עם יותר מגוון אחד, כך האהבה מציעה יותר מאשר רק אהבה רומנטית.

יולי – אודם (רובי)

צבע הרובי הוא אדום והמשמעות – חיוניות.

הדמיון של אבן הרובי לצבע הדם, גרם לקישור של אבן החן עם חיוניות וכוח פיזי. האודם הוא מתנה נהדרת עבור מישהו שיכול להשתמש בה כדי להזכיר לעצמו שהוא עם אנרגיה וחיות, ויש לו הרבה מה להציע לעולם הסובב אותו.

אוגוסט – פרידוט (Peridot)

צבע הפרידוט הוא ירוק זית והמשמעות – יופי.

הפרידוט הוא בגוון ירוק צהוב, וככול שהוא כהה יותר, כך הוא בעל ערך רב יותר. צבע האבן נותר זהה באור טבעי או מלאכותי. תכשיט משובץ פרידוט יכול לסמל למקבל שהוא מאיר את החדר, בלי קשר לנסיבות שבהן הוא נמצא.

ספטמבר – ספיר

צבע אבן הספיר הוא כחול עמוק והמשמעות – אמת.

האבן הכחולה, אבן האמת, מזוהה עם עידוד הכנות במערכות יחסים, ועם יכולת לקבל החלטות טובות יותר.

אוקטובר – טורמלין

אבן הטורמלין היא רבת צבעים, לרוב ורוד וירוק. משמעותה - ריפוי

אין עוד אבן עם מגוון כה גדול של צבעים כמו הטורמלין. זה גרם לא פעם לבלבול בין הטורמלין לאבני ספיר, אמרלד או רובי.

נובמבר – סיטרין

צבע האבן צהוב עמוק והמשמעות – שמחה.

הענקת סיטרין כמתנה אומרת שהאדם מקרין שמחה ומעניק חוויית שמחה לסובבים אותו.

דצמבר – טורקיז

צבע טורקיז, והמשמעות – ידידות.

מתנת טורקיז מעניקה את היכולת להתיידד בקלות. אולי בגלל שכדי ליצור את המינרל החדש, תרכובת הנחושת והאלומיניום צריכות לעבוד יחד, ממש כמו בידידות.